Ловля красноперки поплавочною маховою вудкою

Красноперка – риба, яку можна піймати практично в будь-якій водоймі. Оскільки красноперка тримається недалеко від берега, її краще всього ловити поплавочною маховою вудкою.
Вудку краще використовувати довжиною від 3 до 5 метрів. Основна волосінь повинна мати  діаметр 0,12-0,14 мм, повідець варто використовувати 0,08-0,1 мм. Поплавок для ловлі красноперки маховою вудкою варто використовувати вантажопідйомністю від 0,5 до 1,5 гр. Гачок потрібно підбирати з тонкого дроту від 16 до 20 номера в залежності від наживки. В дома можна нав’язати повідців з гачками, щоб на рибалці ловити збалансованою снастю і не тратити час на перев’язування повідця з гачком.
Поплавок потрібно підгрузити таким чином, щоб над водою виглядала тільки антена поплавця. Тоді можна замітити навіть найобережнішу покльовку красноперки.
Красноперка гарно відгукується на підкормку. Можна використовувати як магазинну підкормку, так і приготувати її самому в домашніх умовах. В підкормку для ловлі красноперки потрібно добавити насадку, на яку будете ловити рибу. Якщо хочете змінити колір підкормки, можна добавити землю перетерту через риболовне сито. Замішувати підкормку потрібно водою з водойми в якій збираєтеся ловити рибу.  
Для ловлі красноперки є безліч насадок. Мені подобається ловити красноперку на мотиля, опариша, перловку, манну бовтанку. Коли запарюєте перловку або вимішуєте манну бовтанку вдома, краще користуватися магазинною водою, бо в воді яка тече з крана є добавки хлорки.
Ловити красноперки я починаю з дна і якщо кльову немає, пробую шукати рибу в пів води. В місце ловлі час від часу підсипаю декілька зернин пареної перловки і красноперка клює більш впевненіше. Якщо кльов красноперки погіршується, можна погратися з глибиною подачі приманки та з наживкою. Ловля красноперки маховим вудилищем дуже цікава та багата на покльовки, тому скучати під час активного кльову точно не прийдеться.
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish

Комментарии

 1. На попла попер в марковичах красноперка добре клює завжди там ловлю особливо весною.

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Цього року хочу попробувати половити красноперку в Стоянівських торфовиськах. Хлопці казали, що минулого року вона розривала опариш при ловлі на попла-попер.

   Удалить
  2. Ух ти, не думав шо там красноперки багато.))) А щука хіба на спіннінг не клює, бо на жерлиці там рибалка супер минулого року на 5.400 там взяли. А цьго зима якась не дуже)) тільки два рази зїздив.

   Удалить
  3. Поки похмуро - то щука норм клює, а як тільки сонце світить - то перестає клювати. І тоді всі переходять на поплапопери з опаришем, а фанати на ультралайтові вертушки, мікоколивалки чи мікросилікон і луплять красноперку повним ходом.

   Удалить

Отправить комментарий

Популярные сообщения из этого блога

Рецепти варіння раків, як варити раків, скільки варити раків

Рибалка в літню жару – ловимо плотицю

Смажена риба в'юн

Котлети з ікри коропа або сазана

Правила риболовлі в Польщі, чи потрібна ліцензія для рибалок

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Засолюємо ікру карася, коропа та товстолоба

Ловля карася в липні

Воблеры TsuYoki - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и ратлины