Відгук про блешню коливалку Атом

З появою воблерів та силіконових приманок про блешні виготовлені в часи СССР почали забувати. В цій статті хочу розказати про блешню коливалку Атом яку купив на Варшавському ринку в місті Луцьк за 10 гривень. Навряд чи це оригінальна блешня Атом, бо купував її без коробки, але щука та інколи окунь радують своїми покльовками на цю спінінгову приманку. Отже в мене блешня Атом довжиною 6,5 см та вагою 19 гр в срібному кольорі.
Мені Атомом зручно ловити в водоймах глибиною від 0,5 метра. Блешня коливалка чудово працює на рівномірній анімації. При бажанні Атом можна анімувати твічингом.
Був в мене цікавий випадок на одній рибалці. Прийшов на перспективну крапку на річці. Я знав, що на цьому місці клює щука, потрібно було тільки підібрати приманку. Почав обловлювати її воблерами, покльовок не було. Після воблерів в бій пішли силіконові приманки – теж глухо. Прийшла черга до блешень, на вертушки щука теж не клювала. Осталася одна блешня якою я ще не ловив на цій крапці – Атом. Роблю перший закид Атомом і  зразу заробляю покльовку, це була щука вагою 1 кг.
Заводжу рибу в підсак, фотографую щуку і роблю новий закид. На моє здивування знову заробляю покльовку щуки яка була успішно заведена в підсак.
Ось так обкидавши перспективну крапку різними приманками щука того дня хотіла атакувати тільки коливалку Атом. В підсумку 2 закиди і 2 зловлені щуки.
Як і всі коливалки – Атом можна закинути дуже далеко. Летить він як пуля, правда коли дує вітер – точність закиду сильно храмає. Але це болячка всіх блешень коливалок у вітряну погоду.
Також на озері в селі Павлівка Іваничівського району на коливалку Атом піймав окуня вагою 70 грам.
Дуже здивувався коли підвів окуня до човна, адже на коливалку в мене в основному клює щука.
Сьогодні в риболовних магазинах можна купити різні китайські копії блешні Атом і на початку 2017 року їхня ціна коливається від 20-25 грн за одну блешню. В принципі якщо блешню коливалку не обірвати на підводних корчах або гілках дерев – нею можна ловити вічно. Тому по коштах блешні коливалки є самими дешевими спінінговими приманками.
Блешнею коливалкою Атом задоволений, вона успішно займає місце в моїй коробці спінінгових приманок і мабуть на початку березня буде допомагати мені піймати щуку перед початком нересту.
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish 

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Рецепти варіння раків, як варити раків, скільки варити раків

Рибалка в літню жару – ловимо плотицю

Смажена риба в'юн

Котлети з ікри коропа або сазана

Правила риболовлі в Польщі, чи потрібна ліцензія для рибалок

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Засолюємо ікру карася, коропа та товстолоба

Ловля карася в липні

Воблеры TsuYoki - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и ратлины