Як правильно чистити рибу

У риб зміна панцира на луску сталася приблизно 50 мільйонів років тому. І досі існують риби зі слідами давнини на тілі, наприклад, у риб з сімейства осетрових. З часом риба еволюціонувала, лусочки стали заміщати панцир, а згодом ще й слиз став покривати луску, тим самим рибі стало легше пересуватися у воді, слиз був захистом від різного роду бактерій і паразитів.
Як слід чистити рибу?
Перед приготуванням риби, необхідно позбавити її від луски. Для цього потрібен гострий ніж середнього розміру. Риба береться в ліву руку, той хто лівша бере її в праву руку. Краще всього чистити на вулиці, а хто живе в квартирі – в ванній. Під час чищення риби луска розлітається в різні сторони і мама або жінка випише добрий наганяй за засмічену кухню. Чистити потрібно від хвоста до голови, спочатку одну сторону, потім перевертаємо рибку і робимо ту саму процедуру на іншій стороні.
Як потрошити рибу?
Для цього робиться надріз поперек тіла, поряд з анальним отвором, де закінчується черево. Беремо рибу й ріжемо вздовж черева до перемички, де з’єднується голова з тілом. Відрізаємо голову в риби і дістаємо тельбухи. Горову риби можна і не відрізати, але тоді потрібно вийняти жабра. Промиваємо рибу в проточній воді. Тепер риба готова до подальшого процесу приготування.
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Рецепти варіння раків, як варити раків, скільки варити раків

Рибалка в літню жару – ловимо плотицю

Смажена риба в'юн

Котлети з ікри коропа або сазана

Правила риболовлі в Польщі, чи потрібна ліцензія для рибалок

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Засолюємо ікру карася, коропа та товстолоба

Ловля карася в липні

Воблеры TsuYoki - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и ратлины