Змінюємо колір та ароматизацію опариша

Відомо, що риба добре реагує на різні наживки як по смаку, так і по кольору. В цій статті пропоную попробувати змінити колір та ароматизацію опариша, що часто дозволяє добитися більшої кількості атаки риби по наживці.
Сьогодні дякуючи сучасним технологіям в риболовних магазинах можна купити ароматизатори з багатьма смаками. Під час рибалки насаджуємо опариш на гачок і занурюємо його в ароматизатор або пшикаємо ароматизованим спреєм. Таким способом можна швидко дізнатися на який ароматизований смак риба краще реагує і насолоджуватися активними покльовками риби.
Колір опариша в домашніх умовах змінити трохи важче. Отже, для того щоб личинки опариша поміняли свій колір, потрібно їх кормити сиром який треба перемішати з харчовим барвником того кольору, яким ви хочете бачити опариша. Колір в личинки опариша тримається до тих пір, поки він харчується сиром з барвником. Тому, щоб колір в личинки опариша був такий як ви хочете, кормити сиром його потрібно за 2-3 години перед рибалкою.
Ось такими способами можна поміняти колір та ароматизацію опариша на смак риби і отримати багато клювань під час рибалки.
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Рецепти варіння раків, як варити раків, скільки варити раків

Рибалка в літню жару – ловимо плотицю

Смажена риба в'юн

Котлети з ікри коропа або сазана

Правила риболовлі в Польщі, чи потрібна ліцензія для рибалок

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Засолюємо ікру карася, коропа та товстолоба

Ловля карася в липні

Воблеры TsuYoki - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и ратлины