Рецепти уловистих насадок для карася

Якщо не хочете купувати насадки для ловлі карася в риболовних магазинах, їх можна виготовити в домашніх умовах. Пропоную декілька рецептів виготовлення насадок для карася.
Бойли на макусі
- мелена макуха - 30%
- мелена соя (або соєва мука) - 20%
- манна мука - 20%
- молочний порошок - 20%
Для приготування, стакан гороху засипають в літровий термос і заливають крутим кип'ятком, заздалегідь додавши в термос чайну ложку соди і трохи конопляного або льняного масла. Потім термос щільно закривають і залишають на 5-6 годин. Цим же способом можна користуватися для приготування перлової крупи, зерна, пшона і так далі
Бойли на манці
- манна крупа - 400г
- мука сої - 200г
- порошкове молоко - 200г
- кукурудзяна мука - 200г
- цукрова пудра - 50г
Рисові бойли
- рисова мука - 100г
- кукурудзяна мука - 100г
- пшенична мука - 100г
- сухе молоко - 100г
- пташиний корм мелений - 100г
Бойли на протеїні
- кукурудзяна мука - 400г
- соєва мука - 200г
- манна крупа - 150г
- макуха, смажені насіннячка, коноплі - 100г
- молочний протеїн (продається в магазинах спортивного живлення) - 100г
- сіль - 50г як консервант
Манна каша вариться при постійному помішуванні до стану щільної в'язкої маси. Коли вона остигне, в неї додають 2-3 штуки печива (меленого) і знову ретельно перемішують. Потім, як і в попередніх рецептах, вкачують в атрактантах. На рибалці ріжуть кубиками і надягають на гачок так, щоб жало було закрите.
Для приготування насадки з перловки стакан крупи засипають в каструлю з водою, кип'ятять близько 10 хвилин і обливають холодною водою, повторюючи цю операцію 2-3 рази, щоб змити клейкий навар і отримати крупинки, злегка тверді усередині. Крупу, що остигнула, присмачують рослинним маслом, після чого вона не склеюється при зберіганні і крупинки добре відділяються один від одного. На гачок крупинки насаджують по одній або по декілька штук, залежно від його номера.
Перловка з сухарями
Крупу варять на повільному вогні, періодично помішуючи і, стежачи за тим, щоб вона не пригоріла. Готовність перевіряють так - беруть декілька крупинок і роздавлюють. Усередині не повинно залишитися сухої нерозвареної маси. Потім крупу промивають, підсушують і посипають панірувальними сухарями. Після чого перемішують. Частинки сухарів які прилипають до крупи, утворюючи волохаті крупинки. Від крупи, приготованої таким методом, при попаданні її у воду, відвалюються шматочки сухарів, тим самим, привертаючи рибу і викликаючи інтенсивніше клювання.
Зерна злакових
Молоді зерна, узяті з колоса в період молочної стиглості, насаджують на гачок свіжими, по 1-3 зернятка.
Старе стигле зерно спочатку промивають, а потім розмочують у воді кімнатної температури протягом 8-12 годин. Триваліше розмочування приводить до закисання зерна. Набряклі зерна складають в горщик або каструлю, заливають злегка водою і трохи парять в печі або варять на найслабкішому вогні так, щоб зерна стали м'якими, але шкіра їх не лопалася.
Насаджують по 1-3 зерна на тонкий гачок, під шкірку, з незначним виведенням кінчика жала назовні.
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish 

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Рецепти варіння раків, як варити раків, скільки варити раків

Рибалка в літню жару – ловимо плотицю

Смажена риба в'юн

Котлети з ікри коропа або сазана

Правила риболовлі в Польщі, чи потрібна ліцензія для рибалок

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Засолюємо ікру карася, коропа та товстолоба

Ловля карася в липні

Воблеры TsuYoki - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и ратлины