Ловля карася в вересні

На каналі відео на теми: рибалка, подорожі, активний відпочинок і реплєї гри World of Tanks. Буду радий новим підпищикам і вдячний за лайки та коментарі.
В цій статті хочу розказати про особливості ловлі карася в вересні, які риболовні снасті використовую та про наживку і прикормку. Я не являюся спортсменом-рибаком, тому попробую поділитися своїми знаннями на любительському рівні.
Карася в основному ловлю на ставках та озерах Волинської області. У вересні вода ще каламутна і карася можна успішно ловити маховою вудкою з берега. Головне щоб погода була тепла та сонячна. Кльов карася на протязі дня в вересні не стабільний. Рибу шукаю біля заростів комиша. А оскільки ночі в вересні стають прохолодними – то перевіряю ями та перепади глибини на водоймі. Інколи можна піймати рекордного карася в таких місцях на поплавочну вудку або літню мормишку з човна. Також ловлю карася донками і резинкою з берега. В друзів хороші результати показує снасть вбивця карася: мастирку забивають в пружинки і на гачок чіпляють тісто-пінку.
Серед вересневої наживки для карася використовую в першу чергу червоного черв’яка. Також риба полюбляє атакувати опариша та мотиля. Думаю найкращою вересневою наживкою для карася був би мотиль, але в магазинах нашого міста мотиля продають тільки зимою. На парену пшеницю та перловку чи манну бовтанку можна також ловити карася в теплий осінній день, але риба осінню віддає перевагу живій насадці.
Підкормку у вересні здебільшого використовую магазинну, або роблю сам на основі макухи та комбікорму для с-г тварин.
До речі, осінню карась та і всі риби родини коропових стають хижаками і їх можна піймати ультралайтовим спінінгом на їстівний силікон або на маленькі вертушки та коливалки. Пишу це з власного досвіду, оскільки мені доводилося ловити карася на вертушку меппс та коропа на воблер зіпбейтс ридж 35.
Пійманий карась на блешні та воблери є випадковим. Більш стабільно осінню можна ловити карася на їстівний силікон, але така для рибака-любителя не буде уловистою та азартною. 
Ось так я ловлю карася осінню. Раджу прочитати мої статті про ловлю карася, а саме:
Ловля карася в жовтні
Ловля карася в листопаді
Думаю рибаку початківцю ці матеріали стануть в нагоді і покльовку карася довго чекати не прийдеться.
Пропоную почитати інші мої статті на риболовну тематику, переходьте по ссилці і приємного вам читання.
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish   

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Рецепти варіння раків, як варити раків, скільки варити раків

Рибалка в літню жару – ловимо плотицю

Смажена риба в'юн

Котлети з ікри коропа або сазана

Правила риболовлі в Польщі, чи потрібна ліцензія для рибалок

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Засолюємо ікру карася, коропа та товстолоба

Ловля карася в липні

Воблеры TsuYoki - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и ратлины