Мій спосіб приготування «манної бовтанки» для рибалки

Після декількох експериментів з приготування манної бовтанки на рибалку зупинився на цьому способі. Манку засипаю в кружку і заливаю холодною водою з крана так щоб всі зерна були змочені і на поверхні манки не було води. Якщо налив забагато води – тоді акуратно зливаю лишнє. Манка повинна постояти так 30 хвилин після чого її потрібно перемішати і утворюється однорідна липка і тягуча маса. Спочатку таку масу тримав в баночці і намотував манку на гачок паличкою. Але одного разу на рибалці побачив як один рибак намотував манку на гачок шприцом і після цього сам користуюся цим способом намотування.
Шприцом набагато зручніше намотувати манку і руки чисті. Також в шприці на рибалці манка добре зберігається і не висихає в жарку чи вітряну погоду. Дощ також не зашкодить манній бовтанці в шприці, адже від лишньої вологи манна бовтанка розкисне і буде погано триматися на гачку. В шприці добавлені до манки ароматизатори не вивітрюється. Також перевага манки в шприці від банки показує себе з кращої сторони коли ловля відбувається в забродку.
Під час приготування манної бовтанки можна користування різними ароматизованими маслами і таким способом можна приготувати 3-4 шприци манної бовтанки з ароматом коноплі, анісу, порошок какао, корицю, коріандру чи макухи… Тут вже потрібно підлаштовуватися під смаки риби.
Манна бовтанка добре тримається на гачку. На манну бовтанку добре клює карась, короп, плотиця, краснопера, верховодка та лящ.
Якщо після рибалки манна бовтанка залишилася в шприці її можна покласти в морозильну камеру до наступної рибалки. Правда після розморожування манна бовтанка стане більш рідкою і на рибалці може не триматися на гачку. Якщо не хочете зберігати манну бовтанку, що залишися після рибалки в морозильній камері – тоді шприц потрібно промити під водою з крана і просушити його до наступної рибалки.
Пропоную почитати інші мої статті на риболовну тематику, переходьте по ссилці і приємного вам читання.
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish  

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Flagman - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры