Як збільшити кількість покльовок окуня на зимову блешню

Як тільки водойми вкриються льодом, можна половити активного окуня на зимові блешні. По першому льоді «полосатий» активний і можна проекспериментувати з різними зимовими блешнями та їх грою. Скажу зразу, що при ловлі на зимові блешні по льоді потрібно буде побігати та просвердлити багато лунок. Окуня потрібно шукати. Але є один маленький секрет завдяки якому можна збільшити кількість покльовок окуня на зимову блешню. На відстані 10-15 сантиметрів від блешні за допомогою стопора можна поставити гачок з червоною ниткою або мормишку безмотилку. Також можна прив’язати повідець до основної волосіні довжиною 5-7 сантиметрів на відстані 20 сантиметрів від блешні.
Така снасть збільшує кількість покльовок окуня в декілька разів. Чому гачок чи мормишка над блешнею збільшують кількість покльовок риби?
Я думаю, що грою блешні рибак збирає окуня біля лунки. Але часто буває так, що окунь плаває біля блешні, а атакувати її не хоче. А коли на нашій снасті над блешнею є ще одна маленька приманка, то виходить, що при ривку зимовим вудилищем блешня старається догнати нашу обманку – гачок з червоною ниткою або мормишку безмотилку. В окуня з’являється рефлекс, зацікавленість та суперництво за здобич і він атакує маленьку приманку. Замість червоної нитки на гачок або безмотилку можна наживити штучний мотиль або маленький силіконовий твістер.
Ось такий маленький секрет, дякуючи якому можна отримати більше покльовок окуня при ловлі на зимову блешню. Спробуйте самі половити на таку снасть окуня і ви будете здивовані великою кількість покльовок риби на зимовій рибалці.
------------------------------
Копирование материалов разрешено только с согласия автора и со ссылкой на блог http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish 

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Рецепти варіння раків, як варити раків, скільки варити раків

Рибалка в літню жару – ловимо плотицю

Смажена риба в'юн

Котлети з ікри коропа або сазана

Правила риболовлі в Польщі, чи потрібна ліцензія для рибалок

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Засолюємо ікру карася, коропа та товстолоба

Ловля карася в липні

Воблеры TsuYoki - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и ратлины