Саморобна снасть балда або яйця для ловлі окуня

Якщо ви любите майструвати риболовні снасті своїми руками, тоді пропоную вам почитати статтю про мою саморобну снасть балду або яйця для ловлі окуня. Звісно можна піти в риболовний магазин і купити балду, але не завжди можна купити саме ту приманку або снасть яка потрібна. Тому приходиться дещо в магазинних снастях переробляти або взагалі зробити снасть своїми руками.
Отже балду або яйця я виготовляю з олова. З пластиліну зробив конусну форму балди. Цього разу не хотів робити форму з гіпсу, а взяв маленьке відеречко де в піску зробив 4 конусних ямки які залив розтопленим оловом.
Охолоджені майбутні приманки були оброблені напильником. Під вершинкою конуса потрібно зробити отвір. Спочатку думав зробити його шилом, але після невдалої спроби просвердлив отвір коловоротом. На гачки я надягаю кембрики та бісер різних кольорів. Збираю снасть за допомогою волосіні як показано на фото.
Жала гачків повинні бути направлені від балди. Конус можна пофарбувати в різні кольори. Не знаю чи це призведе до збільшення покльовок, але точно знаю, що фарба на олові тримається погано і за декілька рибалок конус потрібно буде перекрашувати.
Снасть балда або яйця готова і можна відправлятися на рибалку.
------------------------------
Копирование материалов разрешено только с согласия автора и со ссылкой на блог http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Рецепти варіння раків, як варити раків, скільки варити раків

Рибалка в літню жару – ловимо плотицю

Смажена риба в'юн

Котлети з ікри коропа або сазана

Правила риболовлі в Польщі, чи потрібна ліцензія для рибалок

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Засолюємо ікру карася, коропа та товстолоба

Ловля карася в липні

Воблеры TsuYoki - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и ратлины