Як правильно вибрати балансир для рибалки

Надивившись в інтернеті відео як рибаки ловлять окуня та щуку на балансири з льоду захотілося і собі придбати ці приманки в магазині.
Перед тим як купити балансир в магазині, потрібно перевірити його балансування. В магазині потрібно підвісити балансир за кільце за допомогою волосіні або гачка і подивитися під яким кутом приманка висить відносно горизонталі. Ніс балансира повинен бути легшим за хвіст і носова частина повинна бути піднята на 10-15 градусів.
Балансири продаються з пластмасовими та волосяними хвостами. Балансири з пластмасовими хвостами розраховані на активного окуня, а з волосяним – на пасивного.
Балансири з пластиковим хвостом швидші ніж з волосяним. Волосяні хвости швидше деформуються як пластмасові, але хвости з пластмаси часто відлітають від приманки при покльовці риби. При покупці балансира з пластиковим хвостом слід добре оглянути чи рівно і надійно приклеєний хвіст відносно приманки.
На швидкість балансира також впливає і його форма. Балансири з тонким тілом швидші ніж з грубим.
На рахунок кольору балансира важко щось порадити. Думаю для початку можна купити балансири в натуральному та кислотному кольорі і вже на рибалці дивитися як на них реагує риба.
Також при покупці балансира особливу увагу слід звернути на гачки. Вони мають бути гострими щоб було менше сходів риби при покльовці. Якщо трійник під балансиром ще можна поміняти на якісніший, то впаяні дешеві китайські гачки поміняти не вдасться. На трійнику балансира повинна бути кольорова капелька або кембрики щоб краще привертати увагу риби.
Ще хочу написати декілька слів про кріплення балансира до волосіні. Для мене найбільш зручніше користуватися маленьким карабінчиком. Адже прив’язувати балансир на морозі невдячна справа.
Ловля риби балансирами з льоду цікава та часто радує покльовками трофейної риби. Тому коли збираєтеся половити рибу балансирами, не забувайте про багорик який в боротьбі з трофейною рибою допоможе вам отримати перемогу і витягнути рекордну рибу на лід.
------------------------------
Копирование материалов разрешено только с согласия автора и со ссылкой на блог http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Рецепти варіння раків, як варити раків, скільки варити раків

Рибалка в літню жару – ловимо плотицю

Смажена риба в'юн

Котлети з ікри коропа або сазана

Правила риболовлі в Польщі, чи потрібна ліцензія для рибалок

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Засолюємо ікру карася, коропа та товстолоба

Ловля карася в липні

Воблеры TsuYoki - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и ратлины