Любительська ловля риби балансиром

На сторінках свого блогу я розказав як вибрати балансир. Сьогодні хочу розказати як ловити балансиром рибу.
Балансиром можна ловити як по відкритій воді з весни по осінь (з мостів або човна) так і зимою з льоду. Основна риба яка ловиться на балансир – це окунь, судак та щука. Отже, як ловити рибу балансиром?
Для початку опускаємо приманку на дно. Коли балансир лежить на дні, підмотуємо волосінь або шнур щоб приманка була на відстані 5-10 сантиметрів від дна. Після цього починаємо робити ривки вудилищем вверх і зразу опускаємо в початкове положення. Робимо паузу від 1 до 7 секунд в залежності від активності риби і повторюємо все з початку.
Під льодом в нас відбувається наступне: балансир падає на дно і піднімає хмарку каламуті. Ми його піднімаємо на 5-10 сантиметрів і після ривка балансир йде різко в сторону і вертається назад в центр лунки. Пауза потрібна, щоб балансир зупинився. Потім ми знову робимо ривок і балансир знову йде в сторону. Вроді немає нічого складного, але є ще маленькі секрети які повинен використовувати кожний балансирщик перед тим як змінити лунку:
- після того як ми при підняли балансир на 5-10 сантиметрів від дна – ним можна пограти як мормишкою;
- після 3-5 ривків вудилищем балансиром можна постукати по дну щоб підняти хмарку каламуті і тим самим привернути увагу окуня;
- на одній лунці я роблю 10 ривків після чого витримую паузу 7-10 секунд і знову роблю 10 ривків. Якщо покльовок немає – піднімаю балансир на 1 метр і повторюю серію ривків вудилищем на цій глибині;
- після кожного рибка вудилищем я роблю короткі паузи 1-5 секунди. Важко сказати скільки секунд потрібно робити паузу після ривка балансиром. Якщо покльовок риби немає, паузу можна збільшити або зменшити.
Ось така в мене тактика ловлі риби на балансир. Для успішної рибалки в своєму арсеналі риболовних приманок потрібно мати 3-5 балансирів різної форми, розміру та кольору. 
Так буде легше знайти приманку, яка в день рибалки буде найкраще смакувати окуню.
------------------------------
Копирование материалов разрешено только с согласия автора и со ссылкой на блог http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Котлети з ікри коропа або сазана

Воблеры Flagman - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Головень (клень) запечений в духовці

Ловимо головня (кленя) на черешню, вишню та інші фруктові насадки

Воблери Kosadaka - копії, клони, репліки на оригінальні воблери, попери та волкери

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Смажена риба в'юн

Засолюємо ікру карася, коропа та товстолоба

Риболовля на щуку і окуня спінінгом з берега у травні! Спінінгова рибалка у травні! Спінінг у травні на хижу рибу

Воблеры TsuYoki - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и ратлины