Ловля риби з льоду на незнайомих водоймах

Зимою на незнайомій водоймі важко знайти рибу. Лід скував поверхню річки чи озера і замітити активність риби на поверхні води як це буває по відкритій воді неможливо. Тому потрібно буде під час рибалки багато находитися по льоді і набурити велику кількість лунок. Нажаль зимою день короткий і потрібно якнайшвидше знайти знати рибу, щоб рибалки була вдалою.
По першому льоді рибу слід шукати на мілких ділянках водойми. Біла риба йде на мілину в пошуках їжі, а за нею йде хижа риба. На новій водоймі лунки варто бурити недалеко від берега біля заростів комиша.
В глуху зиму риба потроху перебирається на глибину. Залишки водоростів біля берега вже догнивають, рибі немає чим кормитися. Тому в глуху зиму рибу потрібно шукати на глибоких ділянках водойми і ямах. В глуху зиму кисню в воді мало і потрібно шукати ділянки де є джерело, обловлювати місця де в водойму впадає хоча б маленька річечка. На малих річках в першу чергу потрібно обловити повороти на руслах. В таких місцях обов’язково є ямка та мілина де і любить триматися риба.
Звісно, в глуху зиму рибу краще шукати компанією, а також підібрати приманку, наживку та гру.
Якщо рибалка проходить на великих річках де є глибини від 10 метрів, тут вже краще користуватися снастю гірлянда і уважно дивитися по сторонах хто з рибаків ловить рибу. Звісно прийдеться побігати по льоді і насвердлити багато лунок, але якщо натрапите на косяк білої риби, велика кількість покльовок вам гарантована.
------------------------------
Копирование материалов разрешено только с согласия автора и со ссылкой на блог http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish 

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Рецепти варіння раків, як варити раків, скільки варити раків

Рибалка в літню жару – ловимо плотицю

Смажена риба в'юн

Котлети з ікри коропа або сазана

Правила риболовлі в Польщі, чи потрібна ліцензія для рибалок

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Засолюємо ікру карася, коропа та товстолоба

Ловля карася в липні

Воблеры TsuYoki - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и ратлины