ZipBaits Rigge 35F – мій улюблений ультралайтовий воблер

Браконьєрська спінінгова приманка, цим воблером нецікаво ловити рибу, найкращий воблер в світі – ось такі відгуки та коментарі можна зустріти в інтернеті про японський ультралайтовий воблер ZipBaits Rigge 35F. Я як і більшість рибаків не втримався, відірвав від серця 22 долари та купив собі цей воблер.
Ну думаю, тепер вся риба моя. Ридж 35 справді класний воблер, з перших рибалок я піймав гарного окуня вагою 323 грами. Для мікрорічки це справжній трофей.
Першого свого риджа 35 купив ще в 2011 році в кольорі L-020. Цей воблер мені настільки сподобався, що я купив собі ще 3 риджа 35ф в різних кольрах. Нажаль свого першого риджа в кольорі L-020 я відірвав по дурості, але ще маю в запасі 3 ультралайтових воблера.
Японська риболовна приманка виготовлена якісно, на гірських річках воблер ридж 35 не збивається при проводці на швидкій течії на відміну від китайських ультралайтових воблерів. Пофарбований воблер чудово, фарба навіть після покльовок щуки тримається чудово і не відлітає кусками. Гачки якісні та гострі. Японці вміють робити якісні риболовні приманки і ZipBaits Rigge 35F цьому гарний приклад.
Ультралайтовим спінінгом воблер закидаю на відстань 25-30 метрів. Точність закиду приманки на висоті, що є гарним плюсом при ловлі кленя коли приманку потрібно покласти під звисаючі гілки дерев над річкою. Воблер плаваючий і на гірських річках його можна сплавляти по течії в перспективні місця і виманювати обережного хижака на покльовку.
Ридж 35 чудово анімується спінінгом, можна ловити як рівномірною проводкою так і з ривками різної сили та частоти. Як вже писав раніше, воблер чудово тримається на сильній струї гірських річок і його гра не збивається.
Цим воблером ловив окуня, 
щуку, 
головня 
та жереха. 
Серед мирних риб ловив багато верховодки та одного разу піймав коропа.
Коли збирався купувати японський воблер ZipBaits Rigge 35F, було дуже жаль потрачених коштів. Але як тільки я почав ловити рибу цією приманкою – зразу захотілося купити риджа 35 в інших кольорах що я і зробив.
В підсумку хочу сказати, що ультралайтовий воблер зіпбейтс ридж 35 ф хоч і дорого коштує як на зарплату простого українського працівника, але отримані емоції на рибалці від великої кількості покльовок риби не купиш ні за які гроші.
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish   

Комментарии

  1. З рідними безбородими трійниками дуже багато сходів. Заміна їх на аналогічні по розміру Овнер покращує реалізацію покльовок а добре відрегульований фрикціон перешкоджає розгинанню. Цього року на ріджик зловив жереха на трьошку, трійники зовсім не деформувались:

    ОтветитьУдалить
  2. ловить дрібних окунів як має бути. Відзначився пійманням "бійцівської" щуки (кіло +) над травою біля берега в кінці червня5. забарвлення - натурал, проводка - м'який твіч. Поставив одинарники Owner S59 - перестав втрачати воблери на зачепах, що і всім рекомендую!

    ОтветитьУдалить

Отправить комментарий

Популярные сообщения из этого блога

Рецепти варіння раків, як варити раків, скільки варити раків

Рибалка в літню жару – ловимо плотицю

Смажена риба в'юн

Котлети з ікри коропа або сазана

Правила риболовлі в Польщі, чи потрібна ліцензія для рибалок

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Засолюємо ікру карася, коропа та товстолоба

Ловля карася в липні

Воблеры TsuYoki - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и ратлины