Strike Pro Baby Pro – мій перший воблер для ловлі кленя

Ультралайтовий воблер Strike Pro Baby Pro – моя перша покупка серед маленьких спінінгових приманок. В моїй риболовній колекції цих воблерів є 6 штук в 5 різних кольорах.
На офіційному сайті страйк про на бебік такі характеристики: модель – EG-036F, плавучість – плаваючий, довжина – 2,5 см, вага – 2 гр., заглиблення – 0,1-0,2 м., гачок – один, VMC № 12.
Для цього воблера в мене було 2 спінінги: Shimano Catana CX 240L 3-14гр. та Konger Carbomaxx Team Spin 270 0-10гр. Розраховував ловити на Baby Pro окуня, щуку та красноперу. На протязі 7-ми рибалок на цей воблер не заробив жодної покльовки і закинув його на дно коробки як неперспективну приманку. Згадав про воблер страйк про бебі про коли збирався їхати в Закарпатську область на відпочинок. На той час мав деякий досвід в спінінговій ловлі і вирішив під час відпочинку половити рибу на гірських річках.
Не думав, що воблер бебі про буде ловити рибу, але покльовки були і риба активно атакувала цю ультралайтову спінінгову приманку.
Якщо окунь, щука та краснопера яких я планував ловити цим воблером на водоймах Волинської та Львівської областей не звертали увагу на приманку бебі про, то клень атакував його з радістю.
Ловити кленя воблером страйк про бебі про на гірських річках спінінгами шимано катана 3-14 гр. та конгер карбомакс 0-10 гр. було зручно, але коли я купив собі ультралайтовий спінінг графітлідер кальзанте з тубулярною вершинкою (Graphiteleader CalzanteEX GOCAXS-732UL-T) – приманкою Strike Pro Baby Pro рибалити було одне задоволення.
Воблер має власну гру на рівномірній проводці. Спінінгом кальзанте я закидав його на 25-30 метрів причому бебік летить точно в те місце, куди мені потрібно. Приманкою бебі про я обловлюю мілководні ділянки річки та крапки під гілками дерев, що звисають над водоймою. Часто головень атакує воблер як тільки він торкнеться поверхні води.
Хоча на офіційному сайті написано що воблер страйк про бебі про плаваючий – в мене є як плаваючі, так і тонучі приманки. Воблер пофарбований якісно, правда на попці приманки від великої кількості покльовок кленя облізла фарба. Гачок якісний і я його не міняв після покупки приманки. При правильному налаштуванні фрикціона котушки і делікатному виважуванні риба не повинна розігнути гачок-трійник.
Воблер Strike Pro Baby Pro подарував мені покльовки не тільки кленя. Серед хижої риби бебіком ловив жереха 
та річкову форель (пструг струмковий).
Крім хижої риби на бебі про ловив білу рибу, а саме подуста, 
уклею, 
бистрянку 
та єльця.
По співвідношенню ціна-якість ультралайтовим воблером страйк про бебі про задоволений. Надіюся в наступному році він подарує мені багато хороших моментів на рибалці при ловлі головня та форелі.
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish   

Комментарии

 1. в мене таких малюків 3 штуки (022PT, A05, A09)
  був ще А17 але він зостався в корчах
  окунь давиться просто, навіть ледь більший за сам воблер
  трійники не міняв, окуню й рідні підходять

  ОтветитьУдалить
 2. Фотографія в блозі краще дивиться без всяких позначок адреси блогу.

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Фотографії з рибалки брав з минулих років. Зараз позначок вже не ставлю на фотографії

   Удалить
 3. З мого досвіду можу сказати, що на перекаті цей воблер один з кращих. У минулому році він не поступався 35 му Пантону21 саме на мілководному перекаті. Течію тримає відмінно, не завалюється. Але це ще й залежить від воба, раз на раз не приходиться. А що стосується Закарпатських річок, то треба закидати на самий берег 2-3 см не долітаючи. Тоді клюваки будуть.

  ОтветитьУдалить
 4. рибак сірожка6 апреля 2017 г. в 09:40

  Десь рік два Baby pro EG-036F 2,5 см 2 г провалялися в коробці. В минулому році вирішив випробувати влітку на Ворсклі по голавлю. На колір А09 риба взагалі не реагувала, а колір А53 ловив дуже добре і головня та окуня. Проводку використовував рівномірну з паузами і прискореннями. Дуже добре використовувати цей воблер в кувшинках, так як він практично не зацепляється

  ОтветитьУдалить

Отправить комментарий

Популярные сообщения из этого блога

Рецепти варіння раків, як варити раків, скільки варити раків

Рибалка в літню жару – ловимо плотицю

Смажена риба в'юн

Котлети з ікри коропа або сазана

Правила риболовлі в Польщі, чи потрібна ліцензія для рибалок

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Засолюємо ікру карася, коропа та товстолоба

Ловля карася в липні

Воблеры TsuYoki - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и ратлины