Звіт за 27 червня 2016 року – річки Закарпатської області

Сьогодні зранку приїхав поїздом в Закарпаття половити головня в річках. Погода мала бути сонячна, але в ночі падала злива і вода в річці Іршавці стала каламутна. Пів дня полоскав воблери та блешні і не заробив жодної покльовки риби. Вирішую перевірити річку Ільничку та Синявку де вода можливо чистіша. Так і є, в річці Синявці вода чиста і в воду летить вертушка маніячка.
З 4 закиду заробляю покльовку маленького головня.
Далі на воблер страйк про бебі про ловлю ще одного кленя.
Берег на річці Синявка зарослий, тому покидав спінінгом ще у 2-х доступних місцях і перейшов на річку Ільничка. На вулиці сонце жарило, по дорозі підкріпився свіжою водою з криниці.
На березі в річці Ільничка багато сміття. Люди не бережуть природу і навіть лінуються після відпочинку спалити сміття, я вже не говорю про те, щоб позбирати пусті пакети та пляшки після себе і вивезти в сміттєвий ящик.  
Річка маленька, вирішив перевірити свої саморобні мікроблешні. Перший головень був пійманий на саморобну блешню червоно-білого кольору.
Вирішую після кожної пійманої риби міняти саморобні блешні, щоб перевірити їх в дії. Наступною була коливалка рожевого кольору, точний закид і проводка біля коріння дерева як головень не витримав і атакував мою приманку.
Ось так виглядають перспективні місця для рибалки на річці Ільничка.
Продовжую рибалку і на білу коливалку знову заробляю покльовку головня. Риба хоч і дрібна, але радує своїми ударами при покльовці і дарує задоволення при виважуванні ультралайтовим спінінгом.
Ось практично дійшов до місця, де річка Ільничка впадає в річку Іршавку і ловлю ще одного кленя.
Оскільки в каламутній воді на спінінгові приманки клень не хоче клювати, переходжу на поплавочну ловлю. Зробив манну бовтанку та нарвав вишень, але крім дрібної верховодки нічого не піймав. Місцеві рибалки кажуть, що в каламутну воду клень на вишні та черешні теж не хоче клювати. Зараз самий раз ловити марену на червоного черв’яка, але ця риба знаходиться в червоній книзі України. Після обіду падав дощ і швидше за все завтра вода в річці знову буде каламутна.
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish   

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры TsuYoki - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и ратлины

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Kosadaka - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Flagman - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Sprut Спрут – кто есть кто: копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Білий амур запечений в духовці

Звіт за 15 лютого 2019 року – рибалка №13, відкриття спінінгового сезону

Отзыв о спиннинге Crazy Fish Arion ASR762S-L

Смажена риба в'юн

Форма зворотного зв’язку

Имя

Электронная почта *

Сообщение *