Ловля карася в серпні

В цій статті хочу розказати про особливості ловлі карася в серпні, які риболовні снасті використовую та про наживку і прикормку. Я не являюся спортсменом-рибаком, тому попробую поділитися своїми знаннями на любительському рівні.
Карася в основному ловлю на ставках та озерах Волинської області. В серпні карась так само активно клює зранку та ввечері як в червні та липні. Під кінець серпня коли починають відгнивати водорості і ночі стають прохолодними, карася можна ловити на протязі всього дня. Також в серпні нічна ловля карася часто буває дуже результативною.
В серпні ловлю карася з човна поплавочними вудками та резинкою з берега. А ось мої друзі віддають перевагу донці або снасті «вбивця карася» з 3-ма пружинками наповненими мастиркою. На гачок наживляють кук або опариш, карась просто дуріє від такої снасті.
В першій половині серпня серед наживок в мене лідирує червоний черв’як, манна бовтанка, опариш, перловка, пшениця. В другій половині серпня коли вода в ставку охолоджується і карась стає більш активним, ловлю карася на черв’яка, опариша або роблю бутерброд: наживляю на гачок опариш з черв’яком.
Підкормку в серпні використовую таку саму як і в червні та липні. Тільки тепер до пареної пшениці перемішаної з макухою добавляю червоного гнійного черв’яка.
Ось так я ловлю карася літом. Раджу прочитати мої статті про ловлю карася, а саме:
Ловля карася в червні
Ловля карася в липні
Думаю рибаку початківцю ці матеріали стануть в нагоді і покльовку карася довго чекати не прийдеться.
Пропоную почитати інші мої статті на риболовну тематику, переходьте по ссилці і приємного вам читання.
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish  

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Flagman - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры