Ловля карася в червні

На каналі відео на теми: рибалка, подорожі, активний відпочинок і реплєї гри World of Tanks. Буду радий новим підпищикам і вдячний за лайки та коментарі.
В цій статті хочу розказати про особливості ловлі карася в червні, які риболовні снасті використовую та про наживку і прикормку. Я не являюся спортсменом-рибаком, тому попробую поділитися своїми знаннями на любительському рівні.
Карася в основному ловлю на ставках та озерах Волинської області і до 10 червня у нас діє нерестова заборона на рибалку більше як однією вудкою з одним гачком. Червень у нас практично кожного року спекотний, тому на кльов карася можна попасти або з самого ранку або під вечір. Пробував ловити карася в червні в ночі, але були як успішні рибалки – так і невдалі.     
В червні частина карася вже віднерестилася, інша частина тільки готується до нересту, тому частина риби добре клює, інша може взагалі не звертати увагу на наживку та прикорму.
В червні під час нересту ловлю карася поплавочною вудкою або звичайною донкою. Рибу шукаю біля берега та на відстані максимального закиду наживки снастю. Також карась в червні клює не тільки з дна, а і в пів води і навіть з поверхні водойми.
Коли нерест закінчиться, крім поправочної вудки та донки карася можна ловити на снасті «резинку» та «вбивцю карася». Також за допомогою човна можна добратися до любої частини водойми і ловити рибу в самих перспективних місцях, наприклад в заростях комиша або біля затоплених кущів чи корчів на дні водойми. Карась любить такі місця і в червні його слід там шукати в першу чергу.
В червні карась добре клює на парену пшеницю та перловку, гнойового черв’яка та опариш, манну бовтанку, тісто, мастирку. Тут головне підібрати ту наживку, яку карась буде найкраще атакувати. Також не потрібно забувати про прикормку. В літню жару карася потрібно підкормлювати і він прекрасно реагує на різні запахи. Можна користуватися як магазинними прикормками так і саморобними. Серед ароматизованих добавок карась гарно реагує на запах часнику, ванілі, анісу.
Ось так я ловлю карася літом. Раджу прочитати мої статті про ловлю карася, а саме:
Ловля карася в липні
Ловля карася в серпні
Думаю рибаку початківцю ці матеріали стануть в нагоді і покльовку карася довго чекати не прийдеться.
Пропоную почитати інші мої статті на риболовну тематику, переходьте по ссилці і приємного вам читання.
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish   

Комментарии

  1. А що підсипаєш з підкормки для карася в червні?

    ОтветитьУдалить

Отправить комментарий

Популярные сообщения из этого блога

Рецепти варіння раків, як варити раків, скільки варити раків

Рибалка в літню жару – ловимо плотицю

Смажена риба в'юн

Котлети з ікри коропа або сазана

Правила риболовлі в Польщі, чи потрібна ліцензія для рибалок

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Засолюємо ікру карася, коропа та товстолоба

Ловля карася в липні

Воблеры TsuYoki - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и ратлины