Риболовні приманки з сайта Aliexpress – китайський ультралайтовий кастмастер

Після покупки ультралайтового спінінга графітлідер кальзанте почав підбирати для себе ультралайтові спінінгові приманки. Ввів в пошукове вікно на сайті аліекспрес слово кастмастер і мені видали багато риболовних приманок серед яких були і кастмастери. Правда здебільшого довжина риболовних приманок була 5-7 сантиметрів, а мені був потрібний кастмастер довжиною 2-3 сантиметри. Найменший кастмастер який я зміг знайти на сайті аліекспрес був довжиною 3,5 см. та вагою 3,43 гр.
За китайський ультралайтовий кастмастер заплатив 79 центів. Отримав його через 47 днів після того як заказав і оплатив кошти на китайському сайті. В українських риболовних магазинах таких кастмастерів великий вибір, але вартують вони в 2 рази більше.
Кастмастер йшов в комплекті з одинарним гачком як і більшість ультралайтових спінінгових приманок. Наклейка на кастмастері після короткої рибалки не відклеїлася. Гачок неякісний і після рибалки почав ржавіти. Купував ультралайтовий кастмастер щоб можна було докидати з берега до окуневих котлів. Думав, що приманка буде далеко летіти, але на практиці вийшло, що китайський кастмастер летить в довжину так само як і мої саморобні мікроколивалки. Ловив кастмастером 20 хвилин, щоб глянути як він себе поводить на швидкій проводці. Думаю літом попробувати піймати на нього жереха та кленя на річках Закарпатської та Івано-Франківської областей.
Пропоную почитати інші мої статті на риболовну тематику, переходьте по ссилці і приємного вам читання.
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Рецепти варіння раків, як варити раків, скільки варити раків

Рибалка в літню жару – ловимо плотицю

Смажена риба в'юн

Котлети з ікри коропа або сазана

Правила риболовлі в Польщі, чи потрібна ліцензія для рибалок

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Засолюємо ікру карася, коропа та товстолоба

Ловля карася в липні

Як зберігати опариша?