Як ловити карася на риболовну снасть резинка

В цій статті хочу розказати про ловлю карася на народну снасть резинка. Це мабуть сама популярна снасть для ловлі карася між риболовами-любителями різного віку.
Велика перевага риболовної резинки перед іншими риболовними снастями в тому, що не потрібно перезакидати снасть кожного разу після пійманої риби або наживляння гачка. Після того як відбулася покльовка, ми витягуємо рибу на берег, перенаживляємо гачки і кожного разу вони вертаються в одне в те саме місце. Тому перед рибалкою в тому місці де будуть риболовні гачки потрібно засипати прикорму на яку буде збиратися риба. Ще одним плюсом риболовної резинки є те, що гачки з наживкою в водойму подаються без шуму і всплесків на поверхні води.
На ставках і озерах резинкою можна ловити практично в будь-якому місці. Я вибираю місце з дном без водоростів, щоб гачки за нього не чіплялися при виведенні риби після покльовки або подачі гачків з наживкою в крапку ловлі.
Оскільки під час нересту можна ловити тільки однією вудкою і одним гачком, то на резинку з 5-ма гачками ловити заборонено. Після 10 червня закінчується нерестова заборона на ловлю риби і груз резинки можна завезти човном або занести вплав. Вода літом вже нагрілася і холодно не буде.
З наживки для ловлі карася я використовую червоний черв’як, опариш, парену пшеницю та перловку. За прикорму використовую перемішану мелену макуху з осипкою та пареною пшеницею.
Щоб закріпити край волосіні з резинки на березі, я використовую ліщинову палку довжиною 30 сантиметрів з розрізом в який і закріплюю волосінь. В якості сигналізатора покльовки пробував використовувати дзвоник з прищепкою, але тепер використовую саму прищепку.
Якщо груз резинки заносити вплав і не хочеться за нею плавати коли збираєтеся додому, можна використати контрольну товсту волосінь. Правда коли клює великий карась, він може попутати волосінь з гачками на резинці і контрольну волосінь.
Ловля риби на резинку дуже азартна, покльовок багато і потрібно вчасно зупинитися, щоб не допустити перелову риби.
Пропоную почитати інші мої статті на риболовну тематику, переходьте по ссилці і приємного вам читання.
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish   

Комментарии

 1. Як борешся з закручуваннями поводків на резинці?
  Яка в тебе довжина резинки?
  Яка вага груза?
  Резинкою можеш витягнути груз коли збираєш снасть в кінці рибалки?

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. 1. закручені повідці міняю на нові.
   2. користуюся 10-20 метровими резинками. 10-метрові резинки літом показують кращі результати по карася як 20-метрові.
   3. вагу не важив, просто вилив в піску з олова і користуся. Головне, щоб резинка не притягнула груз до берега під час рибалки.
   4. Груз заношу вплав чи заводжу човном.

   Удалить

Отправить комментарий

Популярные сообщения из этого блога

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Flagman - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры