Як ловити карася на риболовну снасть резинка

В цій статті хочу розказати про ловлю карася на народну снасть резинка. Це мабуть сама популярна снасть для ловлі карася між риболовами-любителями різного віку.
Велика перевага риболовної резинки перед іншими риболовними снастями в тому, що не потрібно перезакидати снасть кожного разу після пійманої риби або наживляння гачка. Після того як відбулася покльовка, ми витягуємо рибу на берег, перенаживляємо гачки і кожного разу вони вертаються в одне в те саме місце. Тому перед рибалкою в тому місці де будуть риболовні гачки потрібно засипати прикорму на яку буде збиратися риба. Ще одним плюсом риболовної резинки є те, що гачки з наживкою в водойму подаються без шуму і всплесків на поверхні води.
На ставках і озерах резинкою можна ловити практично в будь-якому місці. Я вибираю місце з дном без водоростів, щоб гачки за нього не чіплялися при виведенні риби після покльовки або подачі гачків з наживкою в крапку ловлі.
Оскільки під час нересту можна ловити тільки однією вудкою і одним гачком, то на резинку з 5-ма гачками ловити заборонено. Після 10 червня закінчується нерестова заборона на ловлю риби і груз резинки можна завезти човном або занести вплав. Вода літом вже нагрілася і холодно не буде.
З наживки для ловлі карася я використовую червоний черв’як, опариш, парену пшеницю та перловку. За прикорму використовую перемішану мелену макуху з осипкою та пареною пшеницею.
Щоб закріпити край волосіні з резинки на березі, я використовую ліщинову палку довжиною 30 сантиметрів з розрізом в який і закріплюю волосінь. В якості сигналізатора покльовки пробував використовувати дзвоник з прищепкою, але тепер використовую саму прищепку.
Якщо груз резинки заносити вплав і не хочеться за нею плавати коли збираєтеся додому, можна використати контрольну товсту волосінь. Правда коли клює великий карась, він може попутати волосінь з гачками на резинці і контрольну волосінь.
Ловля риби на резинку дуже азартна, покльовок багато і потрібно вчасно зупинитися, щоб не допустити перелову риби.
Пропоную почитати інші мої статті на риболовну тематику, переходьте по ссилці і приємного вам читання.
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish   

Комментарии

 1. Як борешся з закручуваннями поводків на резинці?
  Яка в тебе довжина резинки?
  Яка вага груза?
  Резинкою можеш витягнути груз коли збираєш снасть в кінці рибалки?

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. 1. закручені повідці міняю на нові.
   2. користуюся 10-20 метровими резинками. 10-метрові резинки літом показують кращі результати по карася як 20-метрові.
   3. вагу не важив, просто вилив в піску з олова і користуся. Головне, щоб резинка не притягнула груз до берега під час рибалки.
   4. Груз заношу вплав чи заводжу човном.

   Удалить

Отправить комментарий

Популярные сообщения из этого блога

Рецепти варіння раків, як варити раків, скільки варити раків

Рибалка в літню жару – ловимо плотицю

Смажена риба в'юн

Котлети з ікри коропа або сазана

Правила риболовлі в Польщі, чи потрібна ліцензія для рибалок

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Засолюємо ікру карася, коропа та товстолоба

Ловля карася в липні

Як зберігати опариша?