Ловля карася в липні

В цій статті хочу розказати про особливості ловлі карася в липні, які риболовні снасті використовую та про наживку і прикормку. Я не являюся спортсменом-рибаком, тому попробую поділитися своїми знаннями на любительському рівні.
Карася в основному ловлю на ставках та озерах Волинської області. Липень рахується самим жарким місяцем літа, тому карася ловлю зранку з 4.30 до 10.00 год. або ввечері з 18.00 до 22.00 год. Якщо під час рибалки похмура погода або накрапає невеликий дощик, то карася можна ловити на протязі всього дня. Як і вчервні,  карася шукаю біля берега з водоростями. В липні використовую ті ж снасті, що і в червні. Нерестова заборона на ловлю риби закінчилася, тому серед снастей на ловлю карася використовую поправочні вудки, донки, резинку або фідер. Для мене найкращим способом ловити карася в липні є ловля на поплавцеву вудку з човна. Також хороших результатів можна добитися снастю резинка. В липні ночі теплі і для нічної рибалки резина найкращий варіант для ловлі карася. Місце, де розташовані гачки потрібно закормити і можна ловити рибу не тільки в день, а і в ночі.
У липні кращі результати по карасю серед наживок є перловка і червоний черв'як. Також хороші результати показує манна бовтанка, опариш і парена пшениця.
У липневу спеку рибу годую пареною пшеницею перемішану з макухою. Хоча коли на човні обловлюю вінка у водоростях, то взагалі прикормкою не користуюся.
Ось так я ловлю карася літом. Раджу прочитати мої статті про ловлю карася, а саме:
Ловля карася в червні
Ловля карася в серпні
Думаю рибаку початківцю ці матеріали стануть в нагоді і покльовку карася довго чекати не прийдеться.
Пропоную почитати інші мої статті на риболовну тематику, переходьте по ссилці і приємного вам читання.
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish  

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Flagman - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры