Уловиста снасть вбивця карася

В цій статті хочу розказати про уловисту снасть вбивця карася. Цією снастю успішно ловлять рибу мої друзі які є фанатами фідера та донної ловлі. Що цікаво, готову снасть вбивцю карася вони не купують в магазині, а роблять своїми руками.
Друзі користуються фідерним вудилищем, на котушку намотаний шнур, щоб краще бачити покльовку риби. На кінці шнура прив’язаний карабін з вертлюжком до якого і буде чіплятися снасть вбивця карася. Оскільки ловля карася відбувається на водоймах без течії або течія незначна і з глибинами до 3-х метрів, то грузик для снасті використовують 20-40 грам. Від грузика до першої пружинки та і між самими пружинками чіпляють волосінь довжиною 20-25 сантиметрів. Пружинки використовують без олов’яної підгрузки. На кожній пружинці прив’язують поводок з шнура довжиною 7-10 сантиметрів і невеликий гачок.
Таких снастей вбивці карася можна зробити декілька штук на запас, адже на рибалці можна відстрілити снасть або обірвати за корчі. І щоб не тратити лишній час на монтування нової снасті, берете готову запасну вбивцю карася і продовжуєте рибалку.
На рибалці через карабін до шнура чіпляємо снасть вбивцю карася. Пружинки наповняють мастиркою яку варять з гороху і манки с секретними ароматизаторами. На гачок наживляють опариш, парену перловку і тісто-пінку. Раніше за наживку використовували пінопласт, але після тіста-пінки (спіненого тіста) шариками пінопласту перестали користуватися. Перевага пінопластових шариків та спіненого тіста в тому, що при закиді снасті в воду пружинки з мастиркою служать підкормкою на яку виходить карась і зразу бачить гачок з наживкою які плавають над підкормкою. Карасю краще атакувати гачок з наживкою чим мучитися з висмоктуванням мастирки з пружинки. Навіть якщо перша пружинка зануриться в мул, гачок буде плавати над мулом і карась з часом атакує наживку.
На снасть вбивця карася також клює короп та амур, так що потрібно бути завжди готовим до покльовки великої рибою.
Пропоную почитати інші мої статті на риболовну тематику, переходьте по ссилці і приємного вам читання.
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish  

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Рецепти варіння раків, як варити раків, скільки варити раків

Рибалка в літню жару – ловимо плотицю

Смажена риба в'юн

Котлети з ікри коропа або сазана

Правила риболовлі в Польщі, чи потрібна ліцензія для рибалок

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Засолюємо ікру карася, коропа та товстолоба

Ловля карася в липні

Воблеры TsuYoki - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и ратлины