Звіт за 18-19 червня – Хрінницьке водосховище, с. Набережне

Планував на ці вихідні поїхати в Карпати і пошукати на гірських річках форель та харіуса спінінгом, але прогноз погоди казав, що буде падати дощ і можливі грозі. Поїздку в гори переношу на наступну неділю, а на ці вихідні вирішую перевірити Хрінницьке водосховище на рахунок трофейного окуня.
В суботу приїхали в 16 годин, тато розкладає палатку, а я качаю човна і на водосховище шукати трофейного окуня.
На рибалку взяв з собою 2 спінінги: графітлідер кальзанте та шимано катана 3-15 гр. Татові наготовив поплавочну вудку і запарив в термосі пшеницю.
Отже на кальзанте поставив оранжевий твістер, а на катану свою секретну спінінгову приманку і спочатку обловив частину русла де на твістер заробив один тичок риби і поплив шукати окуня по водосховищу. Першого окунця піймав тільки в 19 годин і це моя перша піймана риба на Хрінниках.
Буквально за декілька закидів ловлю окуня вже на оранжевий твістер.
В суботу на водосховищі ловив до 21.30 год. і найбільший окунь був вагою 120 грам. В ночі падав дощ з громом і блискавкою. Зранку проснувся в 4 години, підкачав човен і знову на пошуки трофейного окуня. Першого окуня піймав через годину і це був мій найбільший окунь за цю поїздку.
170 грам для Хрінницького водосховища – це просто сміх, але я радий, що за 4 рибалки таки зміг піймати окуня. Три попередні рибалки взагалі риби не ловив. Продовжую обловлювати вікна в водоростях і на твістер та вертушку час від часу клюють окунці до 120 грам.
Так я рибалив на Хрінницькому водосховищі до 9 години. Далі побачив як насуває чорна хмара і вирішили їхати додому. Не хочеться сидіти в грозу в машині або палатці. Тато на пшеницю наловив верховодки, плотиця та густера на Хрінниках цього разу в нього не клювали.
Що цікаво, мій сусід по палатках часто їздить на Хрінники і в суботу піймав декілька окунів за 200 грам, а сьогодні зранку влупив окуня красеня на 820 грам.
Риба на Хрінницькому водосховищі є, треба вміти її ловити. Якщо уважно придивитися до трофейного окуня сусіда, то видно що зовсім недавно його атакувала щука і залишила поріз на тілі. Це доводить, що крім трофейних окунів на водосховищі є і трофейні щуки.
З нетерпінням чекаю на наступну поїздку на Хрінницьке водосховище за трофейним окунем та щукою.
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish  

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры TsuYoki - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и ратлины

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Kosadaka - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Flagman - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Sprut Спрут – кто есть кто: копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Білий амур запечений в духовці

Звіт за 15 лютого 2019 року – рибалка №13, відкриття спінінгового сезону

Отзыв о спиннинге Crazy Fish Arion ASR762S-L

Смажена риба в'юн

Форма зворотного зв’язку

Имя

Электронная почта *

Сообщение *