Ловля карася в квітні

На каналі відео на теми: рибалка, подорожі, активний відпочинок і реплєї гри World of Tanks. Буду радий новим підпищикам і вдячний за лайки та коментарі.
В цій статті хочу розказати про особливості ловлі карася в квітні, які риболовні снасті використовую та про наживку і прикормку. Я не являюся спортсменом-рибаком, тому попробую поділитися своїми знаннями на любительському рівні.
Карася в основному ловлю на ставках та озерах Волинської області. З 1 квітня по всій Україні розпочинається нерестова заборона по ловлі риби і дозволяється на окремих водоймах ловити рибу на 1 вудку з 1 гачком. Також забороняється рибалка з човна, тому карася в квітні ловлю поплавочною вудкою, літньою мормишкою та донкою на невеликих річках або ставках.
Сонце пригріває все сильніше і температура води в водоймах піднімається, відповідно карась більш активніше атакує запропоновану йому наживку. В квітні карась добре клює на мотиля, але не варто в цей час забувати про червоного черв’яка та опариша. В кінці квітня можна пропонувати карасю на гачку манну бовтанку, парену пшеницю та перловку, мастику та інші рослинні насадки.
Прикормкою в цей період не користуюся, вода ще прохолодна і я просто боюся помилися з атрактантами і розігнати карася з місця ловлі різкими запахами. В ловлі карася весною перевагу віддаю перспективному місцю ловлі де карась активний, чим закормлювати крапку і чекати поки підійде риба.
В квітні дрібний карась ще недоїдає своїми клюваннями і наживку часто атакує трофейний карась, тому розкладений підсак повинен бути біля кожного рибалки.
Ось так я ловлю карася весною. Раджу прочитати мої статті про ловлю карася, а саме:
Думаю рибаку початківцю ці матеріали стануть в нагоді і покльовку карася довго чекати не прийдеться.
Пропоную почитати інші мої статті на риболовну тематику, переходьте по ссилці і приємного вам читання.
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish  

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Рецепти варіння раків, як варити раків, скільки варити раків

Рибалка в літню жару – ловимо плотицю

Смажена риба в'юн

Котлети з ікри коропа або сазана

Правила риболовлі в Польщі, чи потрібна ліцензія для рибалок

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Засолюємо ікру карася, коропа та товстолоба

Ловля карася в липні

Воблеры TsuYoki - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и ратлины