Звіт за 3 серпня 2016 року – село Пірванче

Після роботи мав вільний час і я вирішив провести його на рибалці. Як завжди на ставок в Пірванче заїхав велосипедом, закинув вудки і чекаю на покльовку риби.
Рибаків на водоймі немає і всі місця вільні – сідай де хочеш. Перший карась клюнув за 10 хвилин після початку рибалки. Антена поплавка пішла спочатку в сторону, а потім під воду і я зробив підсічку.
Карасик спокусився на червоного черв’яка. Сьогодні риба клювала і на снасть бічний кивок.
В порівнянні поплавочної снасті до літньої мормишки кількість пійманих карасів була однакова. Правда під час гри мормишки карась клювати не хотів і атакував тільки нерухому наживку. Час від часу покльовував мальок карася який зразу відпускався назад в водойму. Посидів до 21 години і на цьому рибалку завершив. За 3 години ловлі піймав 12 карасів.
Не скажу, що це хороший результат, але в таку жару краще посидіти на березі ставка чим на дивані біля телевізора. Та і мої коти були дуже раді, що їм на вечерю перепала свіжа рибка.
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish  

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Flagman - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры