Мої статті про рибалку і не тільки. Читайте та пишіть коменти

вторник, 30 августа 2016 г.

Підсумки по рибалці в Івано-Франківській області з 15 по 19 серпня 2016 року

Цього року вдалося половити форель ультралайтовим спінінгом на річці в Івано-Франківській області. Кому ліньки чи нецікаво читати звіт, пропоную переглянути відео з фотографіями про мою прогкулянку по річці в місті Надвірна та селі Пасічна.
Якщо ви ще читаєте ці рядки – попробую підсумувати рибалку в Івано-Франківській області на річці Бистриця Надвірнянська.
Дуже хотів піймати форель (пструг струмковий) на спінінгові приманки і найбільшою рибою за ці дні була форель довжиною 30 см. Рибу не важив, адже після фото сесії акуратно вийняв гачок воблера і відпустив форель додому.
Форель клювала дуже слабо. Можливо вода в річці була каламутна, або просто попав в такий період коли риба була неактивна і відмовлялася атакувати спінінгові приманки.
Природа в районі села Пасічна дуже красива, але люди викидають сміття в річку.
Логіка в них дивна, адже після весняного паводку вода в річці забере все сміття в місто Івано-Франківськ і жителі села зможу знову забруднювати річку своїми відходами.
Форель клювала погано, а ось клень часто атакував воблер на річці в місті Надвірна.
Якщо форель атакувала тільки воблер страйк про бебі про, то клень віддавав перевагу риджу 35.
Також на річці Бистриця Надвірнянська вдалося піймати на воблер страйк про бебі про мирну рибу, а саме бистрянку
та верховодку.
Береги Бистриці Надвірнянської практично недоступні для рибалки і потрібно часто переміщати по річці. В спеку на каменях та в траві багато змій і потрібно бути обережним щоб не отримати укус від змії.
Звісно, що отруйних змій в Івано-Франківській області практично немає, але при укусі змії рибалка може бути зіпсована.
В загальному поїздкою в Івано-Франківську область задоволений. На наступний рік надіюся отримаю більше клювань форелі і мої риболовні звіти будуть з великою кількістю фотографій та відео з рибою в кадрі. 
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish 

2 комментария:

  1. Форель та бистрянка занесені в Червону книгу України. Ці риби заборонено ловити.

    ОтветитьУдалить
    Ответы
    1. Я в курсі і штраф за одну форельку 350 грн. Але після покльовки я акуратно відчепив рибу мокрими руками і відпустив назад в річку.

      Удалить

Відгук про балансири Strike Pro Ice Baby

Нещодавно став володарем балансирів Strike Pro Ice Baby і сьогодні хочу поділитися своїми першими враженнями. На початку нинішнього зимово...