Звіт за 19 серпні 2016 року – річка Бистриця Надвірнянська, с. Пасічна

Ввечері їду додому, тому на рибалку вирішив виїхати раніше. Людей в автобусі багато не було, адже сьогодні свято Яблучний Спас і більшість людей зараз в церкві. На річці як завжди нікого немає, форель не клює, погода сонячна і вітру немає. Вода в річці так і не прочистилася, тому на кльов пструга не розраховую. Поставив воблер страйк про бебі про і швиденько почав обловлювати перспективні крапки на річці в селі Пасічна. Покльовок немає і я собі йду по річці і знімаю на відео красиву природу, щоб зимою переглянути і згадати приємні моменти з літнього відпочинку. Дійшов до перспективної точки де заробляю покльовку форелі. Рибка розміром 13-15 сантиметрів. Тільки достав фотоапарат щоб зробити фото як вона звільнилася від гачка воблера та втекла. Дійшов до того місця де піймав найбільшу форель в цьому році, зробив декілька закидів і знову поковка форелі. Підвів під берег, зібрався достати фотоапарат як пструг знову втік. Що ж за невезіння? Пройшовши ще 1 кілометр по річці і не заробивши жодної покльовки вирішую вернутися в місто Надвірна і попробувати піймати форель на річці в межах міста. В селі Пасічна практично не було відпочивальників і на річці можна було закидати спінінгові приманки буде-де. А в місті Надвірна таке враження що все місто пішло відпочивати на річку. Всі перспективні крапки зайняли діти, батьки, бабусі і дідусі.
З перших закидів заробляю удар риби на воблер стайк про бебі про. Доловити рибу не вдалося. Через декілька закидів заробляю удар і в далині побачив що риба білого кольору. Спочатку подумав, що це клень, але коли підвів рибку до ніг – побачив голодну верховодку розміром 15 см.
За 2 години рибалки я більше покльовок не бачив. Річка перспективна для рибалки, але риба сьогодні клювати не хотіла.
На цьому і завершив свою поїздку в Івано-Франківськ.
Сьогодні під час рибалки зняв відео красивих місць на річці Бистриця Надвірнянська.
Приємного прегляду.
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Flagman - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры