Звіт за 20-21 серпня – село Цегів

В суботу зранку приїхав з Івано-Франківська поїздом, ліг поспати. В 11 годин дзвонить колега і запрошує поїхати на ставок в село Цегів попробувати піймати коропа на ніч. Розібрав речі, прибрав в будинку, накопав червоних хробаків, взяв вудки і в 16 годин ми виїхали в напрямку Цегова. Наші кладки були порожні і ми почали завозити на човні снасті з горохом на коропа в водойму. Далі закинули вудки на карася: звичайні донки, поплавочні вудки та снасть вбивцю карася. На ставку було дує жарко і карасик практично не клював.
Першу рибку піймав на поплавочну вудку. Карасик дрібний, але після цього до самого вечора не побачив жодної покльовки. Колега дав запасну снасть вбивцю карася. Пружинки наповнив риболовним пластиліном, на гачок наживив часникові куки і чекаю на покльовку. Карась почав клювати коли сонце зайшло за горизонт. В ночі піймав декілька карасиків і ліг спати. Короп в ночі так і не клюнув, а колега піймав десяток гарних карасів. Проснувся в 5 годин ранку і продовжив рибалку. На вбивцю карася ловлю дуплет.
Карась рідко клює, на сусідніх кладках поплавочники теж практично нічого не ловлять. Лебеді підпливли до нашого берега і почали приймати ранкову ванну.
Покльовки коропа ми так і не побачили. Карась клював рідко і в 9 ранку ми вирішили збиратися додому. Сонце почало припікати і ми не хотіли отримати сонячний або тепловий удар. В підсумку в мене 6 карасів на лодоню, колега в ночі піймав карася вагою 500-700 грам на консервовану кукурудзу.
Нажаль знову не вдалося піймати коропа, карась покльовує і можна розраховувати на трофейний екземпляр. Снасть вбивця карася в серпні показує кращі результати як звичайна донка. Мабуть карась не крутиться біля берега, бо махова вудка на цій рибалці показала найгірші результати по покльовках риби.
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish 

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Flagman - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры