Звіт за 31 липня 2016 року – село Пірванче

Зранку обдзвонив знайомих на рахунок активності риби, але всі жалілися на жару і поганий кльов. Якщо ніде не клює, то вирішую знову поїхати в село Пірванче половити карасиків, а ввечері переїхати на секретну водойму де декілька днів тому в мене був вихід щуки на воблер.
Отже на ставок приїхав в 16 годин, закинув поплавцеву вудку і почав ловити літньою мормишкою. До мого поплавка підпливли лебеді, мабуть люди їх тут кормлять хлібом з берега.
За наживку сьогодні використовував червоного черв’яка. Місце ловлі підкормив пареною пшеницею перемішаною з осипкою. Першого карасика ловлю після 10 хвилин ловлі.
За хвилину ловлю ще одного карася під лодоню. На бічний кивок карась не клює, а ось на поплавчану вудку покльовки є. Ось такий дрібний карасик покльовує на ставку в Пірванчі.
Причому антену поплавка затягнув під воду повністю.
Карась в основному клював на поплавчану вудку, але вдалося піймати карася і на літню мормишку.
Можливо через жару і теплу воду в ставку карась не хотів атакувати рухливу наживку.
Покльовки тривали до 18 години, я посидів на ставку до 19 години і за годину часу заробив 2 покльовки. В підсумку за 3 години ловлі на ставку в Пірванчі вдалося піймати 10 карасиків.
Тепер потрібно поїхати додому, взяти спінінг і встигнути на вечірню рибалку на секретну водойму. В 20 годин роблю перші закиди. Ловлю тільки воблерами і в воду летять косадака флеш 130, страйк про монтеро 130, страйк про інквізитор 110, йо-зурі крістал міннов 110, салмо перч 8. Не хоче щука атакувати великі спінінгові приманки. Міняю крапку і продовжую полоскати свої воблери. Ось дійшов до крапки де раніше був вихід щуки і знову риба не хоче атакувати копії рудри та орбіта. Вирішую обловити крапку меншими воблерами і все-таки вдалося заробити покльовку на воблер 6,5 см йо-зурі 3д міннов в кислотному кольору. Щука ковтнула приманку повністю і якби не повідець – запросто перекусила б волосінь. Через брак часу після рибалки в Пірванчі забув дома зевник і хірургічний пінцет.
Прийшлося щуку везти додому з воблером в пащі.
Вже дома зважив щуку і вага показала 620 грам. Вибачте за якість фото, камера в телефоні без спалаху, а батарейки в фотоапарата розрядилися.
Ось така рибалка в мене відбулася останнього дня липня. Не дивлячись на жару, рибка покльовує.
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish  

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Flagman - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры