Звіт за 4 серпня 2016 року – село Пірванче

Вчора вдалося трохи половити карасика і сьогодні після роботи знову їду на ставок в Пірванче. Моє місце зайняте, тому пройшовшись по берегу знаходжу вікно в заростях комишу і пробую ловити карася поплавцевою вудкою та літньою мормишкою.
За годину часу жодної покльовки. Мабуть карась собі зробив сьогодні вихідний. Йду до рибака який ловить на моєму місці і в нього теж карась не клює. Він ловив рибу на вбивцю карася та закинув 3 поплавцевих вудки на опариша. Казав, що покльовки карася були до 17 години, а потім активність риби знизилась практично до нуля. Йду до своїх вудок, перенаживив черв’яки і чекаю на покльовку. Першого карасики піймав в 19.15 год.  Покльовка була на нерухому мормишку і 5 сантиметрах над дном.
За 5 хвилин знову покльовка на бічний кивок. Як завжди в голову залетіла думка, що зараз почнеться жор карася. Розкатав губу. Зате комари почали кусати так, що закралася думка їхати додому. Витримав ще годину часу і за цей час піймав ще одного карася на поплавчану вудку.
Рибак на вбивцю карася до вечора піймав 2 карасі. Інші рибаки які проїжджали біля нас казали, що вони взагалі покльовки не бачили.
На вихідні відкривається полювання на качку і на рибалку краще не їхати. П’яні мисливці стріляють куди завгодно і можуть ранити людину. Один раз дріб з рушниці посипалася біля мене в 10-ти метрах. 
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish  

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Flagman - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры