Звіт за 1 травня 2015 року – село Холонів

Під вечір вирішую ще раз перевірити водойму в селі Холонів на рахунок щуки. Сьогодні взяв з собою спінінг шимано катана, ловити почав з вчорашньої приманки жовтого твістера на якого вчора були покльовки щуки. Правда сьогодні на силікон ні щука ні окунь клювати не хотіли, тому я вирішив попробувати воблер ZipBaits Khamsin SR 50 505 5 см., 4 гр. який я купив декілька років назад і рідко ним ловлю. Зразу прийшла в голову думка порівняти цей воблер з його копією Kosadaka Mirage XS 50F PC. Колір в цих приманок різний, але думаю що протягом цього сезону буду ловити на різних водоймах, тому під кінець сезону напишу звіт яка з цих приманок показала кращий результат по кожній рибі, яка буде клювати на ці воблери. Також цього сезону порівняю воблери ZipBaits Rigge 35F та його клон Strike Pro Archback 35SP.
Отже спочатку поставив воблер зіпбейтс хамсін і з під гіляк дерева які звисали над водою виманив маленьку щучку.
Пізніше щука провела хамсін під самий берег і вже коли я його виймав з води, вона скочила на воблер але промахнулася. Косадака міраж сьогодні промовчав, але ще все по переду.
Після рибалки в порівнянні цих воблерів скажу, що краска на міражі тримається гірше як на хамсіні. Хамсін після декількох щук і окунів як новий з коробки, тільки точки від щучих зубів на тілі залишилися, а міраж який ще навіть риби не бачив вже потроху «линяє».
--------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish  

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Flagman - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры