Звіт за 17-18 травня 2015 року – село Холонів

17 травня під вечір відвідав водойми села Холонів. Рибалку розпочав з волбера Косадака флеш 130 ф копії О.С.П. рудри джеркбейта. На другій проводці удар і за мить витягую ось таку «здоровенну» щуку яка на вигляд 200 грам. Цікаво, якби це була жива рибка, а не воблер – помістилася б вона в животі щуки чи ні?
Ну якщо риба ловиться на початку рибалки, значить кльову не буде. По крайній мірі в мене так часто буває.
Цей раз не був виключенням, до кінця рибалки я заробив тільки один схід малої риби (щука або окунь) на воблер косадака міраж 50 ф, інші приманки просто купалися в воді і риба на них не звертала уваги.
18 травня поїхав на одну секрету водойму. Вдалося піймати декілька окунів від 80 до 120 грам. Спінінгом кальзанте виважувати таких окунів одне задоволення, «палка» відпрацьовує всі ривки риби і сходів риби практично не було. Фотоапарат забув дома, тому фотографій з рибалки немає. Найкращою приманкою був віброхвостик Релакс довжиною 1 дюйм. На нього піймав практично всіх окунів. На твістери окунь також клював, але не так активно як на віброхвіст.
В підсумку піймав 16 окунів які сильно боролися при виважуванні. Була ще сильна покльовка і риба як танк змотала декілька метрів волосіні та зійшла з гачка.
В процесі рибалки на мертвих зачепах на дні водойми залишив 2 віброхвостики маннс та релакс. Але як то кажуть: «Де корчі – там і харчі».
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish 

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Рецепти варіння раків, як варити раків, скільки варити раків

Рибалка в літню жару – ловимо плотицю

Смажена риба в'юн

Котлети з ікри коропа або сазана

Правила риболовлі в Польщі, чи потрібна ліцензія для рибалок

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Засолюємо ікру карася, коропа та товстолоба

Ловля карася в липні

Воблеры TsuYoki - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и ратлины