Звіт за 30 травня 2015 року – річки Закарпаття

Як добре відпочивати, не потрібно з самого ранку вставати і йти на роботу. Отже виспавшись тільки в 10 годин йду на рибалку. Вирішив перевірити вчорашню точкуна якій піймав кленя вагою 510 грам, але як і вчора – рано риба неактивна. залишається тільки милуватися красивою природою Закарпаття, тим-більше погода сонячна.
Рибалку розпочав з воблера йо-зурі л-мінноу 33, але на цю приманку заробив тільки одну покльовку. Так обловлюючи перспективні місця дійшов до місця де в річку Іршавка впадає річка Ільничка.
До обіду я піймав тільки 1 головня на воблер джакалл чаббі в кольорі ul tamamushi і ішов додому щоб не догоріти на сонці.
Після обіду трохи половив на річці Синявка, вдалося піймати 2 маленьких кленя на мою саморобну мікро-коливалку. Приємно ловити на приманки, які зробив своїми руками.
Коли прийшов на місце, де річка Синявка впадає в річку Іршавка – побачив, що Синявку розкопали екскаватором і в тому місце де минулого року переходив річку глибина була 20 см. – зараз там більше 1 метра
Зробив декілька закидів з берега і зачепив блешню за камінь на дні. Прийшлося заходити в річку, щоб відчепити приманку. Коли відчепив коливалку, вирішив обловити річку з води і вдалося піймати 2 маленьких кленя. Оскільки фотоапарат залишив на березі – фотографувати улов не було чим.
Друзі говорили, що головень інколи добре покльовує на воблер мідж від страйк про (Strike pro midge). Маю цю приманку в 4-х кольорах, тому вирішив трішки часу присвятити воблеру. Сьогодні клень погано клював на воблери, але одного все-таки вимучив на міджика.
Далі вирішив перевірити свої саморобні мікро-коливалки які зробив спеціально для ловлі головня. Можна було б і купити в магазині мікро-коливалки, але на даний час заплатити за блешню 60-100 гривень для мене за дорого. Та і на приманки виготовлені своїми руками ловити рибу приємніше. Сьогодні рибка покльовувала дрібна і більше смакувала коливалками. Я зробив 12 коливалок і по черзі розловлював кожну з них. Головеню сподобались мої вироби
Навіть окунь не втримався і атакував мою саморобну спінінгову приманку
Нажаль не вдалося сьогодні заробити навіть покльовки кленя на вертушку блю фокс №2 та воблери ю-зурі л-мінноу 44 та сміт каміон ДР.
Завтра попробую половити маховою вудкою, дуже хочу піймати подуста.
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish 

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Рецепти варіння раків, як варити раків, скільки варити раків

Рибалка в літню жару – ловимо плотицю

Смажена риба в'юн

Котлети з ікри коропа або сазана

Правила риболовлі в Польщі, чи потрібна ліцензія для рибалок

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Засолюємо ікру карася, коропа та товстолоба

Ловля карася в липні

Воблеры TsuYoki - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и ратлины