Звіт за 24 травня 2015 року – секретна водойма

З самого ранку не хотів їхати ловити окуня спінінгом, а добре виспавшись на водойму попав тільки в 12 годин. Знову взяв 2 спінінги: Кальзанте та Катану і на пошуки полосатого. Всі рибаки на водоймі жалілися на поганий кльов і потроху збиралися додому або на інші водойми. Я ж почав шукати рибу білим віброхвостиком релакс та вертушкою Блу Фокс. Тільки через годину пошуків я заробив першу покльовку на силікон і за 3 секунди риба сходить. Наступний закид – знову покльовка і за 3 секунди риба знову сходить. На щастя на 3-му закиді я таки ловлю окуня який «сів» на гачок за край губи і в момент фото сесії «виплюнув» мою приманку з рота.
Заробляю ще декілька сходів риби та ловлю 2 окуня і вирішую половити вертушкою блу фокс, але окунь не звертає на неї увагу. Натомість на блешню меппс аглія лонг №1 (срібло) заробляю удар і доловити рибу не вдається. Ловлю одного окуня на свою улюблену секретну приманку і точка затихає. Пробував розловити новий воблер косадака мару (Kosadaka Maru), але окунь ним теж не цікавився.
Далі вирішив не експериментувати з приманками і ловити тільки силіконом. З усіх перебраних сьогодні вібохвостів та твістерів працював білий віброхвіст релакс та оранжевий твістер невідомої фірми на який було багато сходів та декілька окунів піймав.
На протязі всієї рибалки було багато сходів окуня. Не знаю чому, але одного разу було так, що за одну проводку окунь сідав на гачок і за 3-5 секунд сходив 3 рази підряд. В підсумку піймав 12 окунів найбільший з яких заважив 150 грам. Коли збирався додому, знову зробив декілька закидів фінською вертушкою Блю Фокс, але окунь сьогодні в мене клював тільки на силіконові приманки.
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish 

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Рецепти варіння раків, як варити раків, скільки варити раків

Рибалка в літню жару – ловимо плотицю

Смажена риба в'юн

Котлети з ікри коропа або сазана

Правила риболовлі в Польщі, чи потрібна ліцензія для рибалок

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Засолюємо ікру карася, коропа та товстолоба

Ловля карася в липні

Воблеры TsuYoki - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и ратлины