Звіт за 25 квітня 2015 року – рибалка в Польщі

Сьогодні в мене знов вихідний і в 8 годин ранку я вже на копанці в Польщі пробую піймати карася на черв’яка в кінці квітня який ще не від нерестився. Погода з самого ранку сонячна без вітру, недалеко ліс і чути як співають пташки. Жаби ще не квакають, але вже гріються на березі на сонечку. Наживляю хробака і закидаю наживку з поплавком під очерет. Перша покльовка відбулася через 15 хвилин і стандартний карась який клює на цій копанці під 200 грам на гачку.
Риба добре боролася як на свою вагу і за мить карась вже на березі.
На відміну від кінця березня копанка на кінець квітня починає активно заростати водоростями. Нажаль карась не так активно клює, як хотілося б. Під очеретом починає клювати тюлька і мушу міняти місце ловлі, щоб маленька рибка не мішала карасю атакувати мого черв’яка. На новому місці покльовку чекав десь 20 хвилин і знову антена поплавка пішла в сторону і повільно занурилася під воду. Стандартна покльовка карася на цій копанці. Так після кожної покльовки карася мусив міняти місце ловлі, так би мовити дати місцю відпочити, бо крім покльовок тюльки яка не могла «сісти» на гачок через великий для неї черв’як більше ніяка риба не клювала. На копанці рибалив 3 години і за цей час піймав 6 карасів. 5 покльовок були стандартні: антена поплавка «йде» в сторону з притопленням і 1 покльовка була коли поплавок «ліг» на воду. Покльовку карася приходилося чекати від 15 до 30 хвилин, але риба «сідала» на гачок впевнено і жодного «сходу» карася не було. Також на тоненький черв’як була таки зловлена одна тюлька.
Під кінець рибалки через невеликий вітерець і через свою неуважність закинув поплавок з наживкою на дерево. Гачок з грузилом залишилися на дереві, а ось поплавок вдалося достати з води. На цьому рибалку завершив і вирішив прийти на копанку після обіду. В дома поставив новий поводок з гачком і грузиком на спінінг (добре, що взяв з України з собою про запас риболовні снасті, бо тут в Польщі поблизу немає жодного риболовного магазину). Після обіду на копанці провів 1 годину часу, але навіть тюлька не хотіла клювати. Можливо тут риба весною клює тільки до обіду, а можливо така мала водойма дуже чутлива до зміни погоди, бо після обіду небо затягнуло дощовими хмарами і температура повітря піднялася на 7 градусів в порівнянні з 11 годиною ранку.
Отже сьогодні ввечері в мене знову будуть смажені карасі. За декілька днів їду на Україну і вже з нетерпінням чекаю на спінінгову ловлю щуки, окуня, головня та жереха на річках, озерах та водосховищах Волинської, Рівненської, Закарпаської та Івано-Франківської областях.
--------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish  

Комментарии

  1. А скільки коштує рибалка на таких копанках і чи дають власники вудки в оренду? Хочеться половити рибу в Польщі, а риболовних снастей з собою не брали.

    ОтветитьУдалить

Отправить комментарий

Популярные сообщения из этого блога

Рецепти варіння раків, як варити раків, скільки варити раків

Рибалка в літню жару – ловимо плотицю

Смажена риба в'юн

Котлети з ікри коропа або сазана

Правила риболовлі в Польщі, чи потрібна ліцензія для рибалок

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Засолюємо ікру карася, коропа та товстолоба

Ловля карася в липні

Воблеры TsuYoki - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и ратлины