Yo-Zuri 3DS Minnow – один з моїх основних воблерів для щуки та окуня

В спінінговій ловлі щуки та окуня мені подобається обловлювати мілкі ділянки водойми спінінговими приманками які красиво працюють на твічинговій анімації. Під час розпродажу воблерів йо-зурі вирішив купити на пробу Yo-Zuri 3DS Minnow в кольорі BHPL.
Укрпошта не найшвидший спосіб доставки товарів, але накупивши воблерів по скидці на певну суму, посилку мені відправили безкоштовно. Чекати на воблери прийшлося близько тижня і як тільки відкрив посилку – зразу захотілося перевірити в дії свої нові воблери юзурі.
Дуже сподобалося, що воблер пофарбований з середини і фарба не буде відлітати кусками як в мене було з воблером косадака маскот. Якість трійників йозурика мене влаштовують, поки що міняти їх не збираюся як радять рибаки на риболовних форумах. При закиді воблер 3дс мінноу летить точно в ту крапку, куди хочу його закинути. Йозурі 3дс має нейтральну плавучість, з металічним повідцем повільно тоне.
Воблер юзурі 3дс мінноу анімую тільки твічинговою проводкою де роблю паузи від пів секунди до 4-х. Саме на паузі в 4 секунди зимою вдалося піймати найбільшу щуку 1,33 кг воблером ю-зурі 3дс мінноу.
На рівномірній анімації воблер має власну гру, але мені вона здається невиразною і скованою. Все-таки 3дс мінноу твічинговий воблер який при ривках відходить в сторону і цим спокушає рибу на атаку.
Найбільшого окуня воблером Yo-Zuri 3DS Minnow піймав вагою 313 грам, але нажаль того дня фотоапарат на рибалку з собою не брав.
Воблером юзурі 3дс мінноу задоволений. Коли побачив в риболовній інтернет-барахолці в продажу цей воблер в зеленому кольорі – одразу купив на запас. Юзурік 3дс в мене займає основне місце в риболовній коробці спінінгових приманок.
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish

Комментарии

  1. Юзурі 3дс міннов - кислотник HT щуку ловиться на ура. Металічний поводок тягнув воблер мордою вниз, поміняв місцями трійники, так як задній був менший, і поставив флюрик без трубочок. Тепер суспендер стоїть рівно на місці, дуже повільно тоне. Щуки атакують з перших ривків. На вихідних витягнув двох щук 1,2 кг і трьох щук по 0,5 кг на цього воблера.

    ОтветитьУдалить

Отправить комментарий

Популярные сообщения из этого блога

Рецепти варіння раків, як варити раків, скільки варити раків

Рибалка в літню жару – ловимо плотицю

Смажена риба в'юн

Котлети з ікри коропа або сазана

Правила риболовлі в Польщі, чи потрібна ліцензія для рибалок

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Засолюємо ікру карася, коропа та товстолоба

Ловля карася в липні

Як зберігати опариша?