Підсумки ловлі риби з льоду в 2016-2017 роках

В зимовому сезоні 2016-2017 роках вдалося половити рибу з льоду практично на протязі 3-х місяців. Давненько не було такої морозної зими.
Отже перша зимова рибалка відбулася 7 грудня 2016 року в селі Колодеже і закривали зимовий сезон з льоду 26 лютого 2017 року в селі Мирне. За цей час вдалося піймати для себе декілька трофейних риб в сезоні і зараз я поділюся своїми досягненнями. Для когось це зовсім не трофеї, але мені було приємно боротися з рибою і ще більше радості принесла перемога в двобої.
Найбільшою рибою в зимовому сезоні був карась вагою 457 грам якого я піймав вудкою-балалайкою на мормишку з мотилем. Піймав я його на ставку в селі Мирне 5 лютого.
Наступною трофейною рибою в цьому сезоні є окунь вагою 372 грами якого я піймав на гачок з червоною ниткою якого прив’язав на повідцю над зимовою блешнею. Окунь не захотів атакувати зимову блешню-крабика, а ось гачок з червоною ниткою впевнено з ударом атакував. Піймав я його на секретній водоймі на Новий 2017 рік 1 січня. Гарний подарунок мені зробив Дід Мороз!
На 3-му місці знову був окунь вагою 235 грам якого я піймав на балансир в селі Мирне 25 лютого. Назву балансира писати не буду, щоб інтернет-читачі не казали, що я займаюся рекламою.
Ще хотілося б згадати рибалку на секретній водоймі де я піймав окуня вагою 210 грам вудкою балалайкою на мормишку з мотилем. 2 січня всі продовжують святкувати Новий рік, а ми з друзями поїхали на рибалку де мені вдалося піймати декілька гарних окунів.
5 лютого 2017 року на ставку в селі Мирне вдалося піймати красноперку яка заважила 110 грам.
За вікном світить сонце, лід на водоймах вже практично розтанув і перебираючи всі зимові рибалки в сезоні 2016-2017 років згадую хорошу верховодку яку піймав вудкою балалайкою на мормишку з мотилем.
Колега Міша піймав карася на блешню-крабика, а в мене карась клюнув на балансир.
Колега Юра піймав сонячного окуня, а його тато гарного йоржа.
Ось така цікава зимова рибалка в мене була в сезоні 2016-2017 року. Пропоную переглянути відео з риболовними фотографіями з зимового сезону 2016-2017 років.
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish 

Комментарии

 1. адмін де відео???!!!!

  ОтветитьУдалить
 2. відео якраз опрацьовується

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Як зв'язатися з автором відео?

   Удалить
  2. http://fishingukraine.blogspot.com/p/blog-page_16.html
   є номер телефону лайф

   Удалить

Отправить комментарий

Популярные сообщения из этого блога

Рецепти варіння раків, як варити раків, скільки варити раків

Ловля карася в березні

Засолюємо ікру карася, коропа та товстолоба

Воблер за 2 гривні або 3 спінінгові приманки за 15 гривень на чорну п'ятницю! Купив дешевий воблер

Вольфрамові кульки для мормишки! Купив вольфрамові намистини! Вольфрамова кулька Вольфрамові бусинки

Спінінгова риболовля ранньою весною на зарослих водоймах! Для чого потрібні плаваючі силіконові приманки? Як ловити щуку та окуня в холодній воді?

Рецепт засолки ікри окуня

2 джеркбейти за 22 гривні! Купив дешеві джеркбейти копія Салмо Слайдер та Страйк Про Тіні Бастер

Правила риболовлі в Польщі, чи потрібна ліцензія для рибалок

Підробка під гачки Owner! Купив пачку гачків за 5 гривень на чорну пятницю! Дешеві гачки для рибалки