Готуємо риболовну підкормку для різних типів водойм

Як кажуть більшість рибаків поплавочників та фідерівстів: «Не підкормиш – не половиш!». Результат рибалки часто залежить від підкормки яку потрібно правильно підібрати як для риби так і для умов ловлі.
Підкормка для озер, ставків та інших водойм без течії
В водоймах без течії підкормка повинна складатися з малоклейких основ, щоб при контакті з водою вона почала розпадатися. Для риби малого та середнього розміру підкормка повинна складатися з дрібних інгредієнтів до якої потрібно добавити перетертий на ситі ґрунт в співвідношенні 2/3 до загального об’єму. Для трофейної риби підкормка повинна складатися з крупних інгредієнтів і ґрунт перетертий на ситі повинний складати ¼ до загального об’єму. В підкормку обов’язково добавляємо риболовні ароматизатори. Ґрунт в підкормку добавляємо для того, щоб створити потрібну швидкість падіння підкормки на дно водойми.
Підкормка для річок та інших водойм з течією
Під час рибалки на річках та інших водоймах з течією потрібно пам’ятати, що течія зносить підкормку і її потрібно робити більш «тяжкою». Для риби малого та середнього розміру підкормка повинна складатися з дрібних інгредієнтів до якої потрібно добавити перетертий на ситі ґрунт в співвідношенні 3/4 до загального об’єму. Для трофейної риби підкормка повинна складатися з крупних інгредієнтів і ґрунт перетертий на ситі повинний складати 3/4 до загального об’єму. Обов’язково у підкормку потрібно додати добавки з підвищеною клейкістю та ароматизатори.
Підкормка для ловлі дрібної риби в товщині води
Відомо, що в товщині води ловиться риба малого розміру. Тому підкормка повинна бути розсипчаста і складатися з дрібних інгредієнтів. Також для ловлі верховодки в товщі води застосовують рідку сметаноподібу підкормку яку замішують перед рибалкою на водоймі. Ґрунт в таку підкормку не добавляємо, а ось з ароматизаторами економити не потрібно. Також хороші результати сметано подібна підкормка показує, коли в неї додати порошкову фарбу жовтого або білого кольору.
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish   

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Рецепти варіння раків, як варити раків, скільки варити раків

Рибалка в літню жару – ловимо плотицю

Смажена риба в'юн

Котлети з ікри коропа або сазана

Правила риболовлі в Польщі, чи потрібна ліцензія для рибалок

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Засолюємо ікру карася, коропа та товстолоба

Ловля карася в липні

Воблеры TsuYoki - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и ратлины