Ловля карася в лютому


На каналі відео на теми: рибалка, подорожі, активний відпочинок і реплєї гри World of Tanks. Буду радий новим підпищикам і вдячний за лайки та коментарі.
В цій статті хочу розказати про особливості ловлі карася в лютому, які риболовні снасті використовую та про наживку і прикормку. Я не являюся спортсменом-рибаком, тому попробую поділитися своїми знаннями на любительському рівні.
Карася в основному ловлю на ставках та озерах Волинської області. В лютому місяці в нас в основному в день плюсова температура і тільки в ночі стовпчик термометра опускається нижче 0 градусів. Лід швидше починає танути біля заростів минулорічного комишу і в лютому для мене це найперспективніше місце для ловля карася з льоду. Звісно про місця затоплених дерев та кущів теж не забуваю, але чому карась в мене краще клює саме біля комишу. В лютому карась просинається після зимової сплячки, тому біля комишу я бурю 7-10 лунок. 4 вудки балалайки ставлю на «стояка», а 5-ю вудкою обловлюю вільні лунки. Часто буває, що карась атакує мормишку під час гри на опускання. Кивок піднімається вверх, підсікаю і починається боротьба з рибою.
Підкормкою в лютому не користуюся, мотиля теж не підсипаю. На мою думку краще пошукати активну рибу яка кормиться, а не чекати покльовки на за кормлених лунках.
Оскільки в лютому лід починає повільно танути, потрібно бути обережним під час переміщення по льоду. Риба по останньому льоді добре клює, але потрібно пам’ятати, що лід з кожним днем тонший і є загроза відкрити купальний сезон.
Також потрібно бути обережним під час заходу на водойму та виходу на берег коли лід під берегом вже розтанув і потрібно переходити перешкоду по дошках. Під час такого маневру можна впасти, оскільки дошка на льоді не закріплена і часто під час останнього кроку зміщається в сторону.
В лютому в день часто світить сонце і промені від льоду та снігу відбиваються в очі. Тому на рибалку потрібно брати з собою поляризаційні окуляри. Без окулярів очі швидко втомлюються і ловити рибу незручно.
Ловля карася в лютому є азартною, покльовок багато і потрібно пам’ятати про норму вилову. Також на останньому льоді потрібно бути обережним, щоб не провалитися під лід.
Ось так я ловлю карася зимою. Раджу прочитати мої статті про ловлю карася, а саме:
Думаю рибаку початківцю ці матеріали стануть в нагоді і покльовку карася довго чекати не прийдеться.
Пропоную почитати інші мої статті на риболовну тематику, переходьте по ссилці і приємного вам читання.
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish 

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Рецепти варіння раків, як варити раків, скільки варити раків

Рибалка в літню жару – ловимо плотицю

Смажена риба в'юн

Котлети з ікри коропа або сазана

Правила риболовлі в Польщі, чи потрібна ліцензія для рибалок

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Засолюємо ікру карася, коропа та товстолоба

Ловля карася в липні

Воблеры TsuYoki - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и ратлины