Риболовні приманки з сайта Aliexpress – китайський воблер кренк для головня та окуня

Перед поїздкою в Закарпаття отримав ще одну посилку з Китаю де заказав собі воблер для ловлі окуня та кленя. Мав неприємний досвід покупки риболовних приманок на сайті аліекспрес, але ціна воблера мене спокусила на покупку. Заплатив за нього 82 центи і посилку отримав за місяць часу. Воблер кренк довжиною 4,5 см. і вагою 3,84 гр.
Спінінгова приманка виготовлена без дефектів. Гачки якісні, але завеликі для цього воблера-кренка. При закиді приманки чи проводці передній трійник часто чіпляється за лопатку воблера або за задній трійник. Проблему можна вирішити поставивши трійники меншого розміру, або зняти передній трійник.
При рівномірній проводці на річках Закарпатської області кренк має власну гру і на бік при проводці на течії не завалюється. Піймав на нього одного головня, значить приманка робоча.
Думаю крім головня на цей кренк буде ловити окуня, щука та жерех. Воблер кренк пофарбований погано, думаю фарба за декілька рибалок затреться, але за такі гроші це не критично. Водостійким маркером можна придати китайському воблеру будь-який колір за бажанням рибака. В підсумку покупкою задоволений. Попробую його ще на водоймах Волинської та Львівської області по окуню та щуці.
Пропоную почитати інші мої статті на риболовну тематику, переходьте по ссилці і приємного вам читання.
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish   

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Рецепти варіння раків, як варити раків, скільки варити раків

Рибалка в літню жару – ловимо плотицю

Смажена риба в'юн

Котлети з ікри коропа або сазана

Правила риболовлі в Польщі, чи потрібна ліцензія для рибалок

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Засолюємо ікру карася, коропа та товстолоба

Ловля карася в липні

Воблеры TsuYoki - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и ратлины