Звіт за 11 вересня 2015 року - секретна водойма

Після роботи вирішив перевірити секретну водойму на рахунок активності щуки. Як не як на дворі осінь і щука повинна активніше клювати як літом. Отже в 17.00 год. я на водоймі, похмура погода, легенький вітерець і першим в воду летить воблер косадака міраж 50. Сьогодні на кожну приманку виділяю 30 хвилин ловлі. Протягом цього часу на воблер міраж була одна покльовка, але щука знову зійшла з гачка. Більше покльовок на цей воблер не було і прийшла черга пластикової приманки зіпбейтс хамсін 50. На хамсін все-таки вдалося піймати щуку, але клюнула вона вже коли я виймав воблер з води. Вона наскочила на приманку як собака і почалася боротьба. Правда за хвилину часу риба здалася і була заведена в підсак.
До кінця рибалки залишалося ще 40 хвилин та і дощ почався. Тому вирішив завершити рибалку силіконом, а саме віброхвостом релакс. На одній з проводок відчуваю легенький тичок, підсікаю і є. Риба хоч і невелика, але покльовує.
Пройшовся берегом ще декілька метрів та на цьому завершив рибалку. Завтра має приїхати мій новий велосипед трек марлін 7 2015, то вже на рибалку буду кататися на новому велику.
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish  

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Рецепти варіння раків, як варити раків, скільки варити раків

Ловля карася в березні

Правила риболовлі в Польщі, чи потрібна ліцензія для рибалок

Воблеры TsuYoki - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и ратлины

Воблеры Kosadaka - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Смажена риба в'юн

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Sprut Спрут – кто есть кто: копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Готуємо салаку з овочами в томатному соусі