Звіт за 22 вересня 2015 року – секретна водойма

Окунь добре клює на Терешківському ставку хоча і дрібний, але мені дуже хотілося піймати щуку. Після роботи їду на велосипеді на секретну водойму недалеко від дому і до вечора попробую щось піймати.
Рибалку розпочав з воблерів косадака міраж та зіп бейтс хамсін, але за годину часу не заробив жодної покльовки риби. До темноти залишається 20 хвилин, думав поїду додому без покльовки, а тут до мене під’їхав знайомий рибак і підказав де щука б’є малька. Він сам там цього дня піймав 4 щуки і вже їхав додому. Декілька хвилин їзди на велосипеді і я на крапці. Ставлю свою секретну спінінгову приманку і за декілька закидів ловлю щуку вагою 500 грам.
Буквально за 1 хвилину знову покльовка, але щука не сіла на гачок і зійшла. Ставлю новий воблер який я ще не розловив зігзіг айко і на цю приманку заробив атаку щуки – вона атакувала його як попер. Нажаль щука промахнулася. Вже почало темніти і потрібно було їхати додому. Ось так за 20 хвилин вдалося заробити декілька щучих покльовок, головне знати де в даний час знаходиться активна риба.
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish  

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Рецепти варіння раків, як варити раків, скільки варити раків

Засолюємо ікру карася, коропа та товстолоба

Ловля карася в березні

Воблер за 2 гривні або 3 спінінгові приманки за 15 гривень на чорну п'ятницю! Купив дешевий воблер

Вольфрамові кульки для мормишки! Купив вольфрамові намистини! Вольфрамова кулька Вольфрамові бусинки

Спінінгова риболовля ранньою весною на зарослих водоймах! Для чого потрібні плаваючі силіконові приманки? Як ловити щуку та окуня в холодній воді?

Рецепт засолки ікри окуня

2 джеркбейти за 22 гривні! Купив дешеві джеркбейти копія Салмо Слайдер та Страйк Про Тіні Бастер

Правила риболовлі в Польщі, чи потрібна ліцензія для рибалок

Підробка під гачки Owner! Купив пачку гачків за 5 гривень на чорну пятницю! Дешеві гачки для рибалки