Звіт за 21 вересня 2015 року – село Терешківці

Оскільки в понеділок було свято і на городі не можна нічого робити, вирішую покататися на своєму новому велосипеді трек 2015 та заодно половити рибу, а саме окуня на ставку в селі Терешківці. На ставку побачив господарів водойми лебедів з малими лебедятами.
Вони на мене трохи пошипіли, але частину водойми для рибалки я в них відвоював.
Зібрав спінінг кальзанте та котушку екусіма, для початку поставив дюймовий твістер релакс і практично зразу заробляю покльовку, але риба сходить. Так на протязі 10 хвилин окунь «катається» на хвостку твістера, але на одній з проводок все-таки «сідає» на гачок.
Нарешті вдалося піймати капризного окуня. Правда лимонний колір примнки окунь сьогодні якось насторожено пробував. Ставлю такий самий твістер тільки в кольорі машинне масло і покльовки стали більш результативними. Окунь сміливіше бере спінінгову приманку.
Піймавши декілька рибин, а клювали як завжди дрібні окунці до 20 грам вирішую перевірити мікро-вертушки.
Правда ні маніячка ні меппс аглія лонг №00 окуня не зацікавили. Хотів перевірити воблери рідж 35, мідж та арчбек страйк про, але спочатку попробую трохи менший по розміру дюймові віброхвостики релакс.
Оскільки окунь на них також не клював, воблери навіть не мочив і продовжив ловлю на твістер кольору машинне масло. Окунь продовжував клювати на цю приманку і навіть за проводку атакував твістер 3 рази поки не засікся за гачок. Лебеді спостерігали за моєю рибалкою до самого кінця, мабуть в цьому місці вони ночують.
Сьогодні піймав більше 10 окунців і було безліч покльовок які супроводжувалися злими ударами по приманці. Якби в такому темпі окунь клював на Мар’янівському ставку як сьогодні, було б супер.
На велосипеді покатався, окуня половив – відпочинок після робочого дня вдався.
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish  

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Рецепти варіння раків, як варити раків, скільки варити раків

Рибалка в літню жару – ловимо плотицю

Смажена риба в'юн

Котлети з ікри коропа або сазана

Правила риболовлі в Польщі, чи потрібна ліцензія для рибалок

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Засолюємо ікру карася, коропа та товстолоба

Ловля карася в липні

Воблеры TsuYoki - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и ратлины