Звіт за 21 вересня 2015 року – село Терешківці

Оскільки в понеділок було свято і на городі не можна нічого робити, вирішую покататися на своєму новому велосипеді трек 2015 та заодно половити рибу, а саме окуня на ставку в селі Терешківці. На ставку побачив господарів водойми лебедів з малими лебедятами.
Вони на мене трохи пошипіли, але частину водойми для рибалки я в них відвоював.
Зібрав спінінг кальзанте та котушку екусіма, для початку поставив дюймовий твістер релакс і практично зразу заробляю покльовку, але риба сходить. Так на протязі 10 хвилин окунь «катається» на хвостку твістера, але на одній з проводок все-таки «сідає» на гачок.
Нарешті вдалося піймати капризного окуня. Правда лимонний колір примнки окунь сьогодні якось насторожено пробував. Ставлю такий самий твістер тільки в кольорі машинне масло і покльовки стали більш результативними. Окунь сміливіше бере спінінгову приманку.
Піймавши декілька рибин, а клювали як завжди дрібні окунці до 20 грам вирішую перевірити мікро-вертушки.
Правда ні маніячка ні меппс аглія лонг №00 окуня не зацікавили. Хотів перевірити воблери рідж 35, мідж та арчбек страйк про, але спочатку попробую трохи менший по розміру дюймові віброхвостики релакс.
Оскільки окунь на них також не клював, воблери навіть не мочив і продовжив ловлю на твістер кольору машинне масло. Окунь продовжував клювати на цю приманку і навіть за проводку атакував твістер 3 рази поки не засікся за гачок. Лебеді спостерігали за моєю рибалкою до самого кінця, мабуть в цьому місці вони ночують.
Сьогодні піймав більше 10 окунців і було безліч покльовок які супроводжувалися злими ударами по приманці. Якби в такому темпі окунь клював на Мар’янівському ставку як сьогодні, було б супер.
На велосипеді покатався, окуня половив – відпочинок після робочого дня вдався.
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish  

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Рецепти варіння раків, як варити раків, скільки варити раків

Ловля карася в березні

Засолюємо ікру карася, коропа та товстолоба

Воблер за 2 гривні або 3 спінінгові приманки за 15 гривень на чорну п'ятницю! Купив дешевий воблер

Вольфрамові кульки для мормишки! Купив вольфрамові намистини! Вольфрамова кулька Вольфрамові бусинки

Спінінгова риболовля ранньою весною на зарослих водоймах! Для чого потрібні плаваючі силіконові приманки? Як ловити щуку та окуня в холодній воді?

Рецепт засолки ікри окуня

2 джеркбейти за 22 гривні! Купив дешеві джеркбейти копія Салмо Слайдер та Страйк Про Тіні Бастер

Правила риболовлі в Польщі, чи потрібна ліцензія для рибалок

Підробка під гачки Owner! Купив пачку гачків за 5 гривень на чорну пятницю! Дешеві гачки для рибалки