Звіт за 31 серпня 2015 року – ставок в смт. Мар’янівка

Як і було заплановано на вчорашній рибалці в 5.15 год. ранку ми виїхали на рибалку на ставок в смт. Мар’янівка перевірити як буде клювати окунь на спінінгові приманки з самого ранку. На водойму прибули ще затемна, поки накачали човни та зібрали снасті, якраз почало сіріти і ми випливли на водойму. Думав, що окунь зразу почне клювати, але це я тільки так думав.
Сонце вже почало сходити, а в мене ще не було навіть покльовки риби.
Першого окунця «вговорив» на покльовку на дюймовий віброхвіст релакс. Окунь і надалі не активний, літня спека навіть 31 серпня в останній день літа дала про себе знати і з 8 години ранку сонце добряче припікало.
Найкраще сьогодні окунь клював на силіконові приманки, але вдалося заробити декілька покльовок на цикаду та піймати одного полосатого.
На воді були до 11.30 год., якби окунь і далі покльовував, можна було б сидіти і довше. Вже коли пливли на берег вдалося піймати одного окуня на воблер страйк про мідж.
Останній день літа і я не пам’ятаю такої жари яка була сьогодні. Думаю потрібно почекати поки пройде жара і тоді окунь буде розривати силіконові приманки на куски. По крайній мірі я на це надіюся.
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish  

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Flagman - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры