Мої рекорди серед пійманих риб в 2014 році по відкритій воді

Ось і завершився мій риболовний сезон по відкритій воді в 2014 році. Цього року не купив жодної спінінгової приманки і це для мене великий прогрес. Потроху виліковуюся від хвороби купувати всілякі спінінгові приманки, які потім будуть лежати в ящику, бо руки до них так і не доходять. Зате купив собі Graphiteleader Calzante EX GOCAXS-732UL-T. Я ще толком не половив цим спінінгом, бо взяв собі цю палку тільки на початку листопада і як не дивно не піймав на неї жодного окуня, хоча з щукою трішки важчою як  один кілограм  боротися можна (правда риба робить те, що хоче). Сезон 2015 року по відкритій воді буду відкривати саме Graphiteleader Calzante і в кінці наступного року напишу звіт про цей спінінг. А зараз мої скромні рекорди 2014 року.
Отже найбільша риба в цьому сезоні, яку я піймав – щука вагою 1,495 кг, була піймана на блешню «Шторлинг».
На 2-му місці щука вагою 1,224 кг, яка була піймана на мій перший воблер який я купив – фоенікс.
Ці щуки я піймав спінінгом шимано катана. Зараз на дворі мороз і я згадую, як боровся хоч і з невеликими, але трофейними щуками в цьому сезоні.
На третьому місці щука вагою 1,077 кг, яка була піймана графітлідер кальзанте. Оооооооооооо, тоді щука дала мені «прикурити» і показала хто тут господар в боротьбі, але я її добре вигуляв по річці і успішно завів в підсак.
Ось такий бідовий в мене рекордний показник по щуці в цьому сезоні. «Крокодили» також не хотіли атакувати мої приманки, а пропонував я їм дуже багато всякого смачного з дерева, пластмаси, силікону та заліза)
Моя мрія піймати окуня більше 1 кілограма в цьому році не збулася, та і «адміралів» вагою більше як 0,5 кг не ловив. Але є, що є.
Отже, найбільшого окуня в цьому році я піймав вагою 333 грами на твістер 2,5 см. Риба билася занадто сильно, як на свою вагу. Але за таку боротьбу я і люблю спінінгову рибалку.
На 2-му місці в мене окунь вагою 264 грам і був він пійманий на мою секретну приманку.
Ось це все по рекордному окуню в цьому сезоні, правда в середині лютого з льоду на зимову блешню я піймав окуня вагою 441 грам. Розумію, що ловля з льоду не має ніякого відношення до відкритої води, але як-не-як це найбільший окунь 2014 року.
Хоча 2015 рік ще не настав і можливо мені вдасться піймати щось крупніше в грудні з льоду)
Жереха в цьому році я піймав тільки 2 - вагою приблизно 200 грам. Спокусились вони на риджа 35.
Ловив ще кленя, але попадалась одна дрібнота і на страйкпро бебі про клюнув єлець. В гірській річці вода чиста і я бачив як риба доганяла мою приманку і все-таки атакувала її.
Серед білої риби ловив коропа, карася, плотицю, верховодку, але це була дрібна риба, про яку навіть писати не хочеться.
Ось такий в мене був сезон 2014 року. Є що згадати, тим більше зараз, коли на вулиці мороз і водойми покриваються льодом.
Пропоную почитати інші мої статті на риболовну тематику, переходьте по ссилці і приємного вам читання.
--------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Рецепти варіння раків, як варити раків, скільки варити раків

Рибалка в літню жару – ловимо плотицю

Смажена риба в'юн

Котлети з ікри коропа або сазана

Правила риболовлі в Польщі, чи потрібна ліцензія для рибалок

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Засолюємо ікру карася, коропа та товстолоба

Ловля карася в липні

Воблеры TsuYoki - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и ратлины