Звіт за 11 листопада 2014 року

В неділю їздив на ставок в село Терешківці половити окуня моїм новим спінінгом графітлідер кальзанте, але у підсумку я не отримав жодної покльовки. Дивно, але я обійшов майже цілий ставок і просто прополоскав твістерочки та віброхвостики релакс, вертушки маніячки та мепсики №00 і риджики 35 з черфулом на пару. Серед девяти рибаків, які ловили спінінгом, 2-х піймали по 2 мікроокунці на воблер страйкпро мідж та віброхвостик релакс. Дуже велика вологість повітря, похмуро і прохолодний вітерець не дали мені побути на ставку до вечора. В неділю я не заробив навіть жодної покльовки. Були рибаки, які пробували ловити фідерами та поплавочними вудками карася, карпа та амура, але в них також повна опа)))
Сьогодні погода змінилась на краще – світило сонечко і я не роздумуючи взяв 2 спінінги, приманки і на річку. План на сьогодні був такий: пройтися по щучих точках з спінінгом шимано катана, а тоді з графітлідер кальзанте шукати окуня (поки на кальзанте в мене клювали одні щуки). Погода і справді сьогодні була чудова та і рибка клювала, але все по порядку.
Для початку спінінгом шимано катана я швидко пробігся по щучих точках, де змінюючи приманки заробив одну покльовку щуки. Риба спокусилася на мій перший воблер, який я купив – фоенікс. Рівномірна проводка – удар і боротьба. Ніколи не тягну рибу силою, а даю їй «прогулятися», щоб замучену спокійно завести в підсак або взяти рукою. Так сталося і цього разу, на щастя щука сіла на 2 трійники воблера.
1,2 кілограми це не рекорд по щуці цього року, але приємно боротися з рибою вагою більше 1 кг.
З річки зайшов ще на канал, де також перевірив щучі точки – але покльовок не було. Збираю кальзанте і в бій. Для початку ловлю силіконом, але твістери і віброхвости не приносять результату. Таке враження, що окунь заліг в сплячку і повністю ігнорує мої приманки. А так хочеться відчути покльовку окуня, хай навіть маленького матросика. На рибалку залишається ще 30 хвилин і я ставлю воблер ZipBaits Rigge 35F в кольорі L-020 (колір простої просвітляючої пластмаси) і через деякий час заробляю покльовку, але не окуня а… щуки. Знову щука, але сходить. Пробую доловити її і продовжую закидати воблер. Наступна атака щуки по приманці була результативна, спінінг чудово справляється з ривками риби.
Кальзанте справді універсальний спінінг, риджик чудово твічиться. Щука заважила 570 грам. На прощання я зробив ще 15 закидів і знову була покльовка щуки. На відміну від воблера фоеніск, на ріджа щука клювала дуже делікатно і ту, що я піймав сіла на 1 гачок від трійника. Нажаль сонце вже зайшло за горизонт і доловити щуку в мене не було часу. Якщо завтра буде тепла погода, я знову поїду на річку.
--------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish 

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Рецепти варіння раків, як варити раків, скільки варити раків

Рибалка в літню жару – ловимо плотицю

Смажена риба в'юн

Котлети з ікри коропа або сазана

Правила риболовлі в Польщі, чи потрібна ліцензія для рибалок

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Засолюємо ікру карася, коропа та товстолоба

Ловля карася в липні

Воблеры TsuYoki - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и ратлины