Звіт за 23 листопада 2014 року

Вирішив вчора закрити свій спінінговий сезон 2014 року і заодно покататися на велосипеді. Градусник показував 0 градусів. Якщо в мсті 0 градусів, значить на воді буде -2. Швидше за все  кальзанте в цьому сезоні я вже не половлю, бо в мороз цим спінінгом незручно ловити – маленькі кільця будуть швидко обмерзати. На рибалку знову беру спінінг шимано катана, кальзанте залишаю на наступний сезон. Поки їхав на річку, вийшло сонечко.
Як і розраховував, на річці льоду не було але на моє здивування – рибаків було багато як спінінгістів, так і поплавочників. В кого не питаю – у всіх без покльовок, навіть мотиля на поплавочці риба їсти не хотіла. В мене з кльовом було також погано. Щучі точки мовчали і на 35-го риджика я знову піймав окунця до 100 грам.
Більше поковок не було та і вітер піднявся. Цей сезон в мене був дуже бідний по рибі і без побитих рекордів. Пора готувати снасті на зимову рибалку і підбивати підсумки по відкритій воді 2014 рку.
--------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish 

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Рецепти варіння раків, як варити раків, скільки варити раків

Рибалка в літню жару – ловимо плотицю

Смажена риба в'юн

Котлети з ікри коропа або сазана

Правила риболовлі в Польщі, чи потрібна ліцензія для рибалок

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Засолюємо ікру карася, коропа та товстолоба

Ловля карася в липні

Воблеры TsuYoki - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и ратлины