Звіт за 21 червня 2015 року – село Холонів та смт. Мар’янівка

В неділю після обіду вирішив перевірити спінінгом водойми села Холонів.
Давненько тут не був, як завжди по поверхні води пливе грязь яка заважає проводити спінінгові приманки та ловити практично неможливо. 2 години я купав свої саморобні мікроколивалки спінінгом графітлідер кальзанте та через поляризаційні окуляри побачив вихід однієї щучки вагою приблизно 500 грамм. Пробував доловити її воблерами зіпбейтс хамсін та рідж 35, косадакою міражем та страйк про арчбеком – але глухо. До темноти в мене було ще 4 години, додому їхати не хотілося і довго не думаю їду на ставок в смт. Мар’янівка. Тим більше з села Холонів є пряма дорога в смт. Мар’янівка через курятник «Пан Курчак». На Мар’янівці повно людей, майже всі пробують ловити карася на резинки та пружини – але риба не дуже активна.
На греблі знайшов вільне місце, зібрав кальзанте і почав полоскати свої силіконові приманки. Перший удар по твістеру релакс заробив тільки в 19 годин. Риба була не активна і доловити її не вдалося. Десь в 20 годин побачив на поверхні води активність риби і запустив туди воблер йо-зурі л-мінноу 44. Окуню він сподобався і перша рибка на сьогоднішній рибалці була піймана.
За декілька хвилин знову ловлю окуня на йо-зуріка 44 тільки в іншому кольорі.
Подобаються мені воблери цієї фірми, ціна-якість на висоті. Далі настала тиша і мені вдалося ще заробити декілька сходів риби на твістери релакс білого та оранжевого кольору. Вертушки та мої саморобні мікроколивалки мовчали.
Хоча рибка погано клювала, але відпочинок вдався. На диво комарі взагалі цього дня мене не тривожили і якщо дньом був сильний вітер, то під вечір думав ці літаючі істоти мене з’їдять. На щастя все обійшлося і я живий та здоровий поїхав на велосипеді додому.
П.С. Під вечір карасик почав покльовувати на пружини, бачив як рибаки витягували екземпляри до 200 грам.
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish  

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Рецепти варіння раків, як варити раків, скільки варити раків

Рибалка в літню жару – ловимо плотицю

Смажена риба в'юн

Котлети з ікри коропа або сазана

Правила риболовлі в Польщі, чи потрібна ліцензія для рибалок

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Засолюємо ікру карася, коропа та товстолоба

Ловля карася в липні

Воблеры TsuYoki - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и ратлины