Звіт за 18 червня 2015 року – ловля спінінгом з човна на секретній водоймі

Чим ближче до липня – тим гірше клює риба, але поки є вільний час – треба відпочивати. І рибалка для мене найкращий відпочинок на Волині. Отже знову їду ловити окуня насекретну водойму з човна, на воду попав в 18.00 год. Рибалку вирішив розпочати з воблера пунтон 21 черфул який мені дуже похожий на маленьку тюльку. Окунь зразу звернув увагу на мій воблер і спочатку були просто слабенькі ударчики по приманці, але через декілька закидів окунь таки зачепився краєм губи за трійник приманки, правда в човні відчепився.
На цей воблер заробив ще один удар і тишина. Ставлю ветрушку меппс аглія лонг №1 яка на минулій рибалці виманила найбільше «хвостів» і ловлю нею 2 полосатих. Більше покльовок окуня на вертушку не було, хоча я приділив їй багато риболовного часу.
Заплив на човні на мілину і проводити вертушку не було можливо – трава чіплялася за приманку зразу після приводнення. Ставлю провірений часом мідж страйк про і окуні зразузвертають свою увагу на нього. Правда попадаються якісь окунці-альбіноси.
Як тільки окунці перестають клювати на мідника, ставлю ріджика 35 і покльовки знову відновлюються.
Сьогодні на ріджика окунь клює краще як на мідника, але і ця приманка надоїдає окуню. А тут ще на поверхні води бачу окуневі котли. Заряджаю арчбек страйк про (копію ріджа 35) і знову окунь дуже слабо відгукується на мої приманки.
Якісь незрозумілі окуневі котли – бачу як окунь «чавкає» по поверхні води але на поппери взагалі не реагує. Ловлю ще окунця на мою саморобну мікроколивалку і на цьому рибалку завершую.
Чим ближче до середини літа – тим гірше і дрібніша риба клює. Але це не означає – що треба сидіти дома за комп’ютером чи дивитися телевізор. Ліс, річка, озеро – це справжній літній активний відпочинок, який запам’ятається на довгий час.
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish   

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Рецепти варіння раків, як варити раків, скільки варити раків

Рибалка в літню жару – ловимо плотицю

Смажена риба в'юн

Котлети з ікри коропа або сазана

Правила риболовлі в Польщі, чи потрібна ліцензія для рибалок

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Засолюємо ікру карася, коропа та товстолоба

Ловля карася в липні

Воблеры TsuYoki - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и ратлины