Звіт за 2 червня 2015 року – річки Закарпаття

Дуже мені сподобалася прогулянка на Смерековий камінь. Навіщо їхати закордон, коли в нашій країні є такі красиві місця для відпочинку?
Сьогодні вирішую половити рибу поправочною вудкою і спінінгом. На річку прийшов в 9 годин і спочатку підготував для ловлі поплавочку флагман легасі поле.
За словами місцевих рибаків головень клює на черешні, вишні, чорну смородину, білі та червоні порички, аґрус, виноград, шовковицю, отже наживляю черешню на гачок і закидаю снасть в воду.
Першу покльовку довго чекати не довелося. Антена поплавка пішла під воду і я ловлю першого свого маленького голавлика на черешню.
Потім було багато покльовок серед яких вдалося декілька реалізувати. Всі покльовки були на притоплення антени поплавка, тільки одного головня я піймав, коли він повів поплавок в сторону.
Сонце припікає не на жарт – літо як не як. В 13.00 год. збираюся додому, щоб пересидіти сонцепік дома, а після обіду піти половити головня спінінгом.
Сьогодні останній день мого перебування на Закарпатті, тому для початку вирішив обловити ті воблери, до яких не доходили руки. Сьогодні пройду річку з міста Іршава до села Лоза обловлюючи всі цікаві місця. Китайський воблер фертнер (Fertner) виманює голавлика з під гіляк дерева, які звисають над водою. Глибина в місці ловлі була 30 см.
Хотів розловити воблер пігмі джоінт від страйк про (Strike pro pygmy joint) білого кольору, але риба не звертала на нього увагу. Тільки поставив черфул від пунтон 21, як зразу послідувала покльовка.
Вихідний день плюс жарища на вулиці і сьогодні на річці дуже багато відпочиваючих. Відповідно багато місць для ловлі риби заняті. Дивують мене Закарпатці, розпалюють вогонь біля річки для пікніку, приносять з собою пакети з їдою. А коли йдуть додому – все залишають на березі – навіть папір і целофан лінуються спалити. Я вже не кажу щоб забрати сміття і викинути в мусорник.
Поки шукав місце для ловлі разом з сонцем почав падати маленький дощик. Ніхто з відпочивальників не звертав на нього увагу, в тому числі і я. Але коли почалася злива – багато повтікали в машини, а дехто взагалі поїхав додому. Місць для ловлі стало більше і я вирішив половити ріджем 35. Першого голавлика піймав практично зразу.
А наступного вагою 170 грам зловив вже під кінець рибалки. Перед тим як «сісти» на гачок, головень 4 рази бив по приманці. Головень добре давав супротив і навіть вимотав декілька метрів волосіні.
Під вечір рибаки ловили кленя та подуста на поплавочні вудки, але риба в них як і в мене клювала слабо.
По дорозі додому піймав ще кленя вагою 110 грам на воблер страйк про арчбек 35 і на цьому моя рибалка на річках Закарпаття в цьому році завершена. 
Можливо ще в серпні сюди приїду як буде вільний час або вже на наступний рік.
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish 

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Рецепти варіння раків, як варити раків, скільки варити раків

Рибалка в літню жару – ловимо плотицю

Смажена риба в'юн

Котлети з ікри коропа або сазана

Правила риболовлі в Польщі, чи потрібна ліцензія для рибалок

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Засолюємо ікру карася, коропа та товстолоба

Ловля карася в липні

Воблеры TsuYoki - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и ратлины