Підсумки по Чемпіонату України з ловлі риби на мормишку 2019

З 15 по 17 лютого 2019 року в смт. Козин в Київській області на річці Козинці пройшов чемпіонат України з ловлі риби на мормишку з льоду. В ЧУ взяли участь 11 команд та 55 учасників. В запеклій боротьбі 1 загальнокомандне місце, медалі та кубок чемпіонату України зайняла «Команда Рівненської області» у складі: Щевич Іван (к), Круглик Павло, Лопачу Дмитро, Свірик Микола, Міх ненко Олександр.
2 місце зайняла команда «Команда ТОФРС» Тірнопільська обл. у складі: Голенюк Богдан, Богданович Михайло, Хвас Павло, Музичка Ігор, Конюшенко Андрій.
3 місце зайняла команда «Дніпро ДОФРС» м. Дніпро у складі: Зайко Олексій (к), Білошицький Костянтин, Стадніченко Віталій, Гордієнко Михайло, Відьмук Євгеній.
Команди призери ЧУ з ловлі риби мормишкою з льоду 2019
Команда з Волині «Делівері – ФРС ВО» зайняла 11 місце.
В особистому заліку чемпіоном України став спортсмен-риболов Ільніцький Олександр («ВОФРС» Вінницька обл.).
2 місце зайняв Голенюк Богдан («ТОФРС» Тірнопільська обл.).
3 місце зайняв Суржик Олександр («КОФРС» Київська обл.).
Найкраще місце в нашій команді «Делівері – ФРС ВО» зайняв Яцина Віталій – 26 місце.